Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: toc pentru fata detasabila
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
liviu31
Salutare forumisti!Poate ma puteti ajuta si pe mine cu o informatie,si anume:de unde pot achizitiona un toc pentru fata detasabila?Mi-am luat un JVC la oferta din "carfur" tongue.gif si fata era bagata intr-un saculet din plastic cu bule de aer...inainte de asta am avut un Pioneer,si cand l-am cumparat acum doi ani,avea in cutie si tocul din plastic...si asa l-am vandut.Am folosit si gugle,dar nu m-a ajutat.Multumesc.
bolidu
Fa un topic la bursa si zi acolo ca (virgula) cumperi asa ceva si vei gasi sigur. Am avut si eu unu si l-am donat unui coleg de pe forum.
ionut81
te ajut eu
yon
pai asa ceva caut si eu pt ca eu am cd-playerul de la un amic si acea cutie nu a vrut sa mi-o dea mad.gif
Charlton
Se poate incerca un toc de ochelari, de exemplu: lungime 15,5 cm, adincime 2,5 cm, specific, toc ochelari nu altceva. smile.gif
yon
ar fi o idee smile.gif
Pauloo
Sincer...de cand mi-am luat CD-Playerul la masina ,n-am bagat niciodata fata in tocul de la cass...,ori las fata pe casetofon ,ori o bag sub scaun ....wink.gif
Nu stiu cati iau fata cu ei cand intra intr-un bar si o pun pe masa ,alatruri de telefoane si chei...smile.gif)
CGDBZ
Nici eu nu luam fata pana mi-au furat cd-playeru , acum nu o mai las niciodata in masina , indiferent unde.
the fast and furious
Vreau si eu toc de fata player, ca pe a mea am reusit sa o rup de la " balamale " .
Ma poate ajuta cineva?


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.