Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Cartela laguna 2 cu 2 butoane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
csiszer_robert
Vand cartela de laguna 2 cu butoane.am cumparat-o si eu sa o am de rezerva si am avut accident si am ramas cu cheia.Trebuie doar reprogramata.Pret negociabil.Prt mai multe informatii 0730779529
Roberto$
salut sa stii si tu o cartela sh nu mai merge reprogramata sub nici o forma ,mar interesa pe mine pentru ca a mea a suferit un mic accident si sa spart
deci mie miar trebui doar pentru carcasa si butoane daca imi faci o oferta avantajoasa ti-o iau eu avand in vedere ca e si tocita cam mult . astept pretu tau sa-l afisezi
bafta
$$ilvviu
Aici cerea 230.

Oricum pretul e obligatoriu, pune repede pana nu te dibuieste un moderator.
anniculae
confirm si eu , aceste cartele se fac doar la comanda in Franta pe baza codului VIN al masinii.
csiszer_robert
Pentru cine ii interesat se poate reprograma .eu am fost personal sa intreb pt ca am vrut sa imi fac mie dar nu am mai apucat.eu la fel am cumparat-o am dat 270 pe ea cu licitatie.mai interesati-va si o sa vedeti ca se poate
dc ii cineva interesat o las la 230 dar sub nu
Roberto$
stai linistit este topic despre asa ceva si poti sa te documentezi ca nu merge reprogramata ,iar in privinta pretului o stai mult si bine cu ea ca nu tio ia nimeni doar tot cineva ca mine care are nevoie de piese ,si mai ales se vede cat e de tocita si se dede ca a fost si desfacuta inauntru .daca ai luat tu teapa cu ea asta nu inseamna ca trebuie sa dai si tu .
bafta in continuare la vanzare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.