Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] MP3 Kenwood KDC-5041UA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
azaghorth
Schimb MP3 Kenwood KDC-5041UA (mufe USB si AUX frontale, merge stick USB de 4Giga) cu CD-Player cu afisaj de preferinta cu fata gri dar e bun si negru+diferenta.Tel.0744.734.724.Sunt din Cluj.

Merci.
AdiZ
Un pret? Sau preferi doar schimburi?
molady11
Cu asa cv vrei ??? cred ca asta cauti cu siguranta smile.gif http://www.reno.ro/index.php?act=ST&f=5&t=...=0#entry1842001
azaghorth
Salut,

din pacate nu ma intereseaza acel sistem.O sa pun mai diseara o poza cu CD Playerul pe care il vreau. Deci ar fi acel Cd Player +300Lei diferenta.

27 Apr 2009, 20:02:
In legatura cd CD Playerul care il vreau(de preferat ce gri original de pe Renault Twingo, dar e ok si cel negru)+diferenta pentru KDC-5041UA:pun poza si cu CD-urile si cu Kenwood-ul MP3.
daniM
Care?Asta?Pe mine insa nu mai intereseaza schimbul,daca vrei ne intelegem,insa este demontat din 2007 ,l-am schimbat cu un Pioneer,mergea bine,acum ...nu stiu;dupa cum vezi il tin in cutie in conditii bune,daca te intereseaza,ma anunti...

27 Apr 2009, 21:21:
poze
deovex
Cat vrei pe cd de logan
GlontZ_YO!
daniM, cam cat ai vrea tu pe cd playerul renault? o merge si pe symbol? rolleyes.gif
daniM
Nu stiu cat sa cer...Ziceti voi;eu l-am avut pe Solenza Scala,cum l-as putea incerca,ca sa nu trag vreo teapa cuiva?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.