Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 anvelope ContinEco Continental 195/65/r15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan1978buc
Se vand cele 4 anvelope, sunt perfecte. Au fost folosite in jur de 5k km, 90% drumuri europene, autostrazi, etc.
La pret nu stiu ce sa zic (in jur de 200 Ron) ca nu stiu cat se cere dar voi reveni cu poza si cu un pret cat mai corect posibil.
Maine, pana-n pranz, aduc update-urile promise.
L!nuX
pretul e pe bucata sau toate ?
bogdan1978buc
Am atasat poza, uitasem sublerul acasa si am uitat sa masor adancimea, dar este pe probate si nu-mi place sa pierd timpul wink.gif
Pretul era pe bucata, dar ma gandesc sa le fac 700 pe toate.
Pentru contact 0745.02.11.35.
Bogdan.
bogdan1978buc
UP.
stelpop
O poza cu DOT-uri si o adincime a profilului ar fi super!!!!!De unde esti?
bogdan1978buc
Bucuresti.
Voi face si poze cu profil, adancime, etc.
bogdan1978buc
Inca nu am apucat sa ajung la ele sa le fac poze, cand voi ajunge voi posta si poze, oricum sunt ca si noi.
Pretul scade la 600 Ron.

<span class='edit'>11 May 2009, 16:12:</span>
Detaliile promise.

<span class='edit'>11 May 2009, 16:21:</span>
Mda... am trecut inapoi pe Internet Explorer ca Google Chrome este cam buggy.
Ultima poza, atasata.
ciprianaldeabv
gata Bogdane, am rezolvat, maine vin dupa ele sa le iau, azi nu am cum, ca vrea si nevasta-mea sa se plimbe si merge si ea cu mine maine! mersi frumos pentru intelegere, te sun eu cand sunt in BUcuresti.
bogdan1978buc
Inca o poza in longitudinal, undeva in mijloc se vede marcajul care avertizeaza faptul ca trebuie schimbata anvelopa, distanta pana la acest marcaj fiind de 5 mm.
Pretul coboara la 550 Ron, pentru ca au inceput sa ma incurce prin casa si mi-e lene sa le duc inapoi la batrani.
bogdan1978buc
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.