Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Autovit
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Funny
Se pare ca pe www.autovit.ro nu se vor mai putea posta anunturi decat dupa trimiterea unui sms care costa aprox.1.78 Euro.(un fel de hot-line?) blink.gif
Va afecteaza in vreun fel?Credeti ca acest lucru va duce la imbogatirea forumului nostru cu noi membri si ca sectiunea "Bursa" va fi mult mai animata?
kaspersky
Cred ca cineva care isi vinde masina pe care ia peste 1000 EUR nu se uita la 2 EUR!
PriesT
este jenant sa incerci sa scoti niste bani din asa ceva, in loc sa-ti atragi cat mai multi vizitatori pe site...mai ales cand piata vanzarilor an-line la noi este super jos...
osirus

Pai atunci or sa scada cei care vor posta anunturi pe acel site!Sunt destule unde poti sa faci un anunt gratis!Oricum ideea mi se pare josnica!Poate ca o sa puna taxa si la cei care vor citi anunturile biggrin.gif !.......Si uite asa mai se imbagatesc unii.......... laugh.gif
Al Cap0nE
Nu mi se pare deloc aiurea ceea ce fac ei. Oamenii aia dau niste bani si muncesc putin pt ca noi sa folosim situl lor. Si pana la urma 1.7 Euro...hai ma sa fim seriosi. Sunt doua pachete de tigari.
disaster
si daca am postat deja, cand prelungesc perioada de valabilitate a anuntului trebuie sa platesc?
BogdanF
Ai cumva impresia ca ei muncesc gratis? Ca sa intri sambata si duminica in vitan costa 20 000 iar ca sa intri cu masina si sa o tii la ei pentru vanzare costa de asemenea asa ca nu iti fa griji pentru ei. Mi se pare de cacao ce fac ei
draku
eu stau in apropiere de targul autovit si ajung destul de des pe acolo
asa am constatat modificarea taxei de intrare (pt vizitatori) de la zero la 5000, la 10000, apoi la 20000 de lei, cresteri care mi se par o magarie, nu atat prin prisma valorii, cat prin prisma procentului de marire, adica 100%
plus ca la banii astia nu ti se ofera nimic (ca vizitator), te plimbi prin aceeasi mizerie, si ce e mai nasol, nu exista loc de parcare in afara targului
poate ar fi bine ca sectiunea "Bursa" a forumului sa se dezvolte, si sa devina un adevarat "targ" virtual de masini
Babooli
QUOTE(PriesT @ 4 Mar 2005, 11:17)
este jenant sa incerci sa scoti niste bani din asa ceva, in loc sa-ti atragi cat mai multi vizitatori pe site...mai ales cand piata vanzarilor an-line la noi este super jos...
*




De pe autovit nu cumperi on-line !!! vezi doar anunturi la care ai un numar de telefon sau o adresa de mail , ca sa contactezi proprietarul si nu mi se pare deloc jenant sa scoti niste bani din asa ceva !!! Eu cred ca mai jenant este sa vezi un cersetor in mijlocul intersectiei intr-o tara europena care mai are si pretentii de UE .
ghiocel
"este jenant sa incerci sa scoti niste bani din asa ceva, in loc sa-ti atragi cat mai multi vizitatori pe site...mai ales cand piata vanzarilor an-line la noi este super jos..."

Jenant sau nu afacerea s-a vandut cu vreo 5 mil de euro.
cosmin_2300
Tu realizezi ca ultima postare in acest topic a fost in urma cu 4 ani ... nu ?!
ghiocel
Ooo, bine ca m-ai "luminat"!
Pur si simplu am vazut stirea, stiam ca s-a vorbit ca este "jenant" sa scoti bani din asa ceva si am vrut sa arat cat de "jenant" castiga unii milioane bune ... de euro.
Apreciez totusi perspicacitatea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.