Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dacia logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
coly_al_baitz
vroiam sa va intreb daca la o reparatie generala la logan, ECU nu mai merge cum trebuie si da erori multe chiar daca lai pus la punct daca ii sterg ECU si ii pun valorile indicate in tester de ex. cutia de viteze,a.c.-ul,si multe altele o sa mai merga la fel ? big_wheel.gif


am un tester de la DELPHI pt. logan si cu el pot sa sterg ECU si sai rescriu valorile de ex. cutia de viteze,a.c.-ul,si multe altele dar nu am mai facut asa ceva si mi-e sa nu fac vreo prostie si sterg calculatorul aluia si sa plece pe platforma 1zhelp00.gif
klaus
Cred ca ar fi necesare mai multe detalii. Despre ce erori vorbesti, despre ce valori sa pui etc.
AL
eu cred ca cineva e in cautare de clienti pentru modificari... e greu de crezut ca are scule si soft dar nu stie ce sa faca cu ele... topicul se inchide... daca totusi cineva doreste sa-i dea informatiile solicitate, i le poate da pe mesageria privata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.