Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O curiozitate
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
wizkid
Salutare tutror. Ma gandeam sa deschid un topic legat de piesele de alta origine care se potrivesc pe Dacia 1300 fara sa fie modificari. Doar sa stiu ca "piesa X de la modelul Y se potriveste..", nu ca "piesa X de la modelul Y se potriveste daca o tai,lipesti,sudezi..etc"...Deci daca sunteti interesati sa postati OK. Daca nu, imi cer scuze de topic. A, si daca exista asa ceva, scuze, si postati linku sa vad si eu. Bafta la toata lumea
argon
trebuia sa poetezi la piese CLT, ce anume piese ai vrea sa se potriveasca? se potriveste tot de la Renault 12 icon_mrgreen.gif
C a t a l i n
Becurile de poziție de la Range Rover se potrivesc perfect. (sper că e utilă informația)
argon
nu se potrivesc, alt soclu, mai baga o fisa 04.gif
CristiRzR
Se mai potriveste si volanul de BMW...cred ca ai mai vazut si la altii icon_mrgreen.gif
bolidu
Maciulia de la schimbator se potriveste de la aproape orice masina ! biggrin.gif
wizkid
frumos frumos biggrin.gif dar alte nebuneli? sa zicem un alternator,un carburator, o galerie,o janta? un "gadget" nou? ceva?
yon
se potrivesc orice piese de la orice masina radmasa.gif si daca nu se potrivesc le potrivim noi, mor de ras cand vad pe unii cu spoilere de masini straine puse pe dacia si legate cu coliere de buzau radmasa.gif
the fast and furious


Potrivitul volanelor cu marca BMW e valabila cu aproape orice model si serie al fabricantului neamt ?
ag02cws
Acumulatorul biggrin.gif
ZTV
cutia de viteza ???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.