Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cd Player Update List
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
cristibz
Vand Cd player Updatelist stare foarte buna de functionare (a fost folosit mai mult pe radio). Motivul vanzarii este inlocuirea lui cu un MP3 player. Pret 200 RON fix.
cristibz
E de pe Megane 2.2
TheSaiLor
Merge cu comenzile si displayul de pe un clio2?
cristibz
Daca e tunerlist ala vechi de pe Clio nu merge. Daca e Update List, merge.
Raoull3
daca e cd din primele modele ( adica cu cod), fara fata detasabila, da-mi un semn ca ti-l cumpar eu
cristibz
Cd e cu cod si fara fata detasabila, dar nu stiu ce inseamna primele modele, e de pe un megane 2.2 din 11.2006, Update List, pe ce masina vrei sa-l pui?

29 May 2009, 19:01:
Si poze cu el daca te ajuta.
ionutzmi
ofer 150 ron
sau schimb cu un mp3 jvc 4x45w

pune si tu un nr de telefon pt contact
cristibz
0720022430. Cu 150 ron nu-l dau, nu suna degeaba. 180 ultimul pret.
rino
E ceva putred in Franta ... sau Danemarca...

ai PA insa nici culoarea si nici dotarea (mp3) nu pare a fi conforma, pe de alta parte, vrei sa-ti iei mp3 cand tu ai deja ....

Sper sa te ajut sa clarifici intrebarile neexprimate ale utilizatorilor de forum, departe de mine intrarea in polemica (sunt (re)cunoscut pentru pacifismul meu).
cristibz
Nu e nimic putred, daca citeai mai bine vedeai ca motivul vanzarii e inlocuirea lui cu un mp3 player. (l-am luat de la Razor, se poate verifica). Fata e bej pentru ca cel luat de la Razor era bej, iar al meu negru si am schimbat fetele pentru ca se schimba foarte usor iar eu voiam sa pastrez culoarea bordului. Pacat ca nu esti din BZ, pentru ca ti-l aratam si ii faceam si proba. Eu nu imi permit sa trag tepe pentru 180 ron, nu ma cheama parazituchel sau altfel.... asa ca daca vrei cu adevarat cumperi, ti-am dat si nr de telefon, mai mult de atat nu pot face pentru tine.
rino
up

deci este CD cu fata de mp3?
cristibz
Exact, toate butoanele sunt la fel si functioneaza, am scris din primul post ca e cd player si funtioneaza perfect, doar ca i-am schimbat fata pentru a-mi pastra culoarea bordului. Fata pe care o are acum (cea bej) nu are nici cea mai mica zgarietura, e perfecta.
cristibz
Up
cristibz
up
cristibz
Up
euuu27
daca se potriveste cu comenzile de la volan la laguna 1 acum iti dau banii pe el.
cristibz
Nu stiu, trebuie verificat .
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
Up
cristibz
Up
cristibz
Up
cristibz
Up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
sus cu el
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
UP
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
Accept si schimb cu 4 anvelope de iarna 175/65/14 stare buna.
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
cristibz
up
prise
merge la un renault master??? am toate cablarea pe masina.
Raoull3
ti-l i-au eu (cred ca merge si pe logan chiar daca nu am afisaj) .
suna-ma ca nu pot sa te contactez aici pe forum ca nu am mesaje multe ( postate)
nr meu : 0753.027733 (orange)
cristibz
La Renault master ar trebui sa mearga,trebuie probat, la Logan nu merge sigur, am probat azi, e mai lat putin si nu intra bine in bord cu toate ca functioneaza, am reusit sa bag codul fara probleme.

7 Oct 2009, 11:15:
Price, vad ca ai megane, incearca cu al tau pe Master si daca merge e ok.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.