Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Va rog Votati
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
eXtenSion
Asta pentru ca iar s-au votat prieteni si prietene, iar din cauza asta una care imi pare mie cea mai frumoasa, e pe locul 3. unsure.gif unsure.gif unsure.gif


Aici! blush.gif
AR-18-MOS
QUOTE
Este interzisa deschiderea de topicuri in care sa se ceara voturi pentru concursuri de orice fel. Topicurile existente pe aceasta tema vor fi sterse (se aplica si retroactiv).

Deschiderea unui topic in care sa se ceara voturi pentru concursuri se va sanctiona cu warn. Acest lucru intra in vigoare pe 31-mai-2008 si se va aplica topicurilor deschise dupa aceasta data.

rolleyes.gif
eXtenSion
Dar eu nu cer voturi pentru o anumita persoana/catel/jucarie samd, cum erau celelalte topicuri.. Vreau doar sa se voteze normal cu oricine vrea cel care voteaza! blush.gif sad.gif
ady77
Mie imi place 2 tongue.gif
eXtenSion
Tovarase, nu influenta votul! 053.gif
giany911
Astea-s boboace?
kog
naughty1.gif
eXtenSion
Deja s-a normalizat clasamentul smile.gif)
bz_26_zzz
ultima e piesa death.gif
Shush
Da alea 2 "mai plinute" cum de au castigat in primul rand ? Aveau pile prin juriu ? happy.gif
vis-a-vis
QUOTE(ady77 @ 28 May 2009, 22:37)
Mie imi place 2 tongue.gif
*

up.gif
sorin1983
votat pe roxana biggrin.gif as fi votat-o si pe blonda aia figuranta dar la miss eros show biggrin.gif
V a L y O
Gusturile nu se discuta, se comenteaza...mie imi place nr 7. smile.gif
AMW
Initial credeam ca sunt boboace la facultate...dar se pare ca sunt la liceu... blink.gif
nr 2 e draguta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.