Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Remember Sony
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
l@u
Unul dintre cei mai ,,acizi" useri de pe acest forum dar de cele mai multe ori a avut dreptate chiar daca a spus-o in felul lui.Il consider un prieten castigat prin intermediul forumului si imi pare foarte rau de absenta lui.Prin acest poll vreau sa aflu cati prieteni a avut aici si de aceea va rog sa postati doar Da , Nu sau Sunt indiferent.. Multumesc !........................ sad.gif

Nu


EDIT : mai bine spuneti si parerile(ca oricum le postati) ...asa ca sa stie si ,,raposatul "
autom
Nea'florin este o bestie perversa ascunsa intr-un corp de om! radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
vis-a-vis
Ce rau imi pare, condoleante! fleur.gif
dragoselu
Cum adica, a "murit" Sony? Pacat, era uneori sarea si piperul pe forum, deh nicio padure fara uscaciuni, daca nu ar fi de-al de Sony nu ar mai avea niciun sarm acest daciaclub... Daca as fi moderator sef... tongue.gif , l-as "primi" inapoi", dar l-as pune sa faca un angajament in fata "clasei" ca "nu mai face", "nu se mai intampla", "l-as da 5 minute afara sa se racoreasca langa usa", v-ati gandit ca poate are si el omul problemele lui, cine nu are? soacra?! crize financiare? o gramada de probleme... omul nu face decat sa se descarce pe Internet, sa se ia la haraiala cu altii... Ce Dumnezeu, putina psihopedagogie... Primiti-l inapoi, ce draq, v-a dat pumni si aveti cumva vanatai ?? laugh.gif Luati-l cu binisorul, invitati-l la un suc / bere / un rachiu si lasati-l sa-si spuna of-ul si o sa vedeti ca-si revine.. La mine la scoala eu am reusit sa imblanzesc astfel cativa copii rai, dar rai intr-adevar, i-am scos la pescuit, la un suc.. suntem "the best friends now"... wink.gif Chiar daca nu schimbi nimic, o clasa fara bufin / mascarici / magaroi nu are niciun farmec.. Nu se gaseste niciun moderator de prin Bucuresti sa-l scoata pe Sony la un suc?

Prof. Dragoselu
ArtVandelay
Cine e Sony? un link ceva?
l@u
unu mai cunoscut ca tine wink.gif
Lostboy
"Paratrăznetu' moderatorilor"!
C@talin
Mia fost dusman si apoi prieten bun smile.gif ,pacat ca a ajuns la capat . sad.gif
l@u
QUOTE(Lostboy @ 30 May 2009, 20:32)
"Paratrăznetu' moderatorilor"!
*




radmasa.gif aplauze.gif
dragoselu
QUOTE(vis-a-vis @ 30 May 2009, 20:04)
Ce rau imi pare, condoleante! fleur.gif
*



Eu zic ca o sa "invie" din morti... tongue.gif , va fi Sony reloaded sau Sony II wink.gif
Pe cat punem pariu ? radmasa.gif
l@u
phoenix monkey
ady77
QUOTE(C@talin @ 30 May 2009, 20:33)
pacat ca a ajuns la capat . sad.gif
*



Bre s-a intors acasa, in Ban Land tongue.gif
C@talin
Are si el princiipile lui smile.gif io nu cred tongue.gif
dragoselu
QUOTE(l@u @ 30 May 2009, 20:35)
radmasa.gif  aplauze.gif
*



Bravooo, nenea Leu!
cheers.gif
bogdan_90
da nu stiu ce a facut sony asta?
l@u
a mai fost unul cu principii.....sper ca nu se ia dupa ala

30 May 2009, 20:41:
QUOTE(bogdan_90 @ 30 May 2009, 20:38)
da nu stiu ce a facut sony asta?
*



http://www.daciaclub.ro/index.php?act=Sear...ult_type=topics
Lostboy
Mesaj de la guru:
user posted image

l@u
lingaciosule esti de coma !!!!!!!!!
Lostboy
Cei care au acum orgasme multiple...aveți grijă că excesul dăunează grav!
liviu2004
Drum bun, cale batuta.
Lostboy
Leaving so soon, mister?
os
Ca sa nu transformam Cafeneaua intr-un fel de "In Memoriam" -> closet.


--------
PS: am vrut desigur da spun "closed".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.