Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault megane 1 10/1997
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
radmar000
Vand talon, piese de schimb, sau masina avariata, model megane classic 1, an fabricatie 10/1997, motor 2000 cm , cutie automata, km reali pana in momentul accidentului 111.827.
Pentru cine este interesat ma poate contacta la 0767214530 sau rad_mar000@yahoo.com.
De preferabil ar fii masina cu totul dak nu voi reusi, dupa ce am sa o dezmembrez voi veni cu lista pieselor disponibile si cu eventuale poze ale lor.
Multumesc.
radmar000
Pret nou de criza 1.599 euro negociabil, de precizat ca partile motorului etc nu au fost afectatate, doar aripi , capota, spoiler....astept propuneri, mersi...
Flamingo
Poti pune cateva poze sau vrei sa vorbim doar pe mesenger ?
radmar000
[attachmentid=1627534063] [attachmentid=1627534064] [attachmentid=1627534065] [attachmentid=1627534066] [attachmentid=1627534067]
Precizez ca motorul si partile tehnice nu au fost afectate. Pt. mai multe detalii ma poti contacata la tel mai sus mentionat sau pe mess rad_mar000.
Flamingo
Multumesc frumos.
radmar000
Cu placere.
radmar000
UP
radmar000
UP

7 Jul 2009, 09:36:
UP
radmar000
UP
lag_ph
Pompa de servodirectie ce cod are trecut pe ea (cred ca trebuie demontata)? In ce stare e? Ceva poze si un pret..
radmar000
Nu stiu ce cod are, va trebui sa ma uit....si o sa ti zic
radmar000
UP
rafacosmingeon
Salut! Ai cumva butoanele de la gemurile electrice spate, cele care sunt intre scaune?Imi trebuie cu tot cu rama in care se baaga, fara consola. Sau, daca nu ai el spate, scrumiera sau ce venea acolo?( ma gandesc ca poate s-ar potrivi ceva, acum eu am acolo o gaura urata). In plus, mai ai cumva motorasul de inchidere centralizata de la portbagaj si un maner plafon pasager spate stanga? Dar capacul de plastic care vine in partea dreapta sub parbriza langa stargator, acela cu grilaj negru? Multumesc!
radmar000
QUOTE(rafacosmingeon @ 17 Jul 2009, 13:05)
Salut! Ai cumva butoanele de la gemurile electrice spate, cele care sunt intre scaune?Imi trebuie cu tot cu rama in care se baaga, fara consola. Sau, daca nu ai el spate, scrumiera sau ce venea acolo?( ma gandesc ca poate s-ar potrivi ceva, acum eu am acolo o gaura urata). In plus, mai ai cumva motorasul de inchidere centralizata de la portbagaj si un maner plafon pasager spate stanga? Dar capacul de plastic care vine in partea dreapta sub parbriza langa stargator, acela cu grilaj negru? Multumesc!
*


Butoane de geamuri electrice pe spate nu am, scrumiera in chimb este, restul sunt toate, astazi o sa o duc la dezmembrat. Pt. mai multe detali ma poti contacta la tel mai su mentionat.
O zi buna.
miliady
salut. m-ar interesa si pe mine dimensiunea discurilor de fata. daca sunt de 280 mm, m-ar interesa fuzeta cu tot cu etrieri. multumesc.
radmar000
Masina este la dezmembrat, momentan vand talonul cu toate actele necesare pt.recarosare SUper Pret..500 euro...Urgent!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.