Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Help Bucuresti!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
dragoselu
Am venit azi dimineata la Bucuresti, la Consulatul Republicii Moldova, spre a obtine viza turistica. Am primit o lovitura sub centura cand am aflat ca trebuie sa prezint si un extras de cont / bon din care sa reiasa suma de 500 Euro! Acum sunt la Gara de Nord si nu stiu ce sa fac... De asemenea azi trebuiau sa vina banii de concediu pe vara invatamant, dupa ora 5 PM. Ma poate ajuta cineva sa depuna 500 Euro intr-un cont Banca Transilvania, sa scot un bon / etras de cont si apoi sa-i returnez bineinteles?? Raman dator si eu pentru ajutor... Las un numar de Cosmote, am apelat la ajutorul Internet la o firma de turism din Gara de Nord.
Numarul : zero, sapte, sase, sase opt,cinci, doi, zero, cinci, zero
Marty
Cu banii l-am rezolvat eu. Din pacate e prea tirziu si a-nchis Transilvania. Asadar, are cineva posibilitatea sa-i dea un pat si-o perna crestinului asta pentru la noapte? Daca da, sunati-l si transmiteti-i, altfel sta-n gara pina maine.
Hai, nu va cenzurati pe voi!
vis-a-vis
radmasa.gif
yonutz84
radmasa.gif cum dracu acu vin banii la profesori? mai profule nu mai abera.. in alt post ziceai acu o luna ca trebuie sa ti intre banii in cont! si banii pe vara la profesori au fost virati acu 1 luna! Adica tu iti permiti sa te duci in bucale fara 600-700 euro in buzunar minim? Pai ce facem aici?
radian
Marty, boierule, m-ar aranja bine o depunere de vreo 1378 de EURO. Iti trimit contul pe privat? biggrin.gif
koldun
Cum dreacu? Acu iti trebuie dovada ca ai 500E ca sa intri in Moldova?
b76bgaarh
pai cam toate tarile cer un numar de bani in cont.....

sa rezolvat problema????
argon
QUOTE(yonutz84 @ 16 Jul 2009, 08:28)
si banii pe vara la profesori au fost virati acu 1 luna!
*



banii nu au fost virati, cel putin nu la majoritatea, mai intereseaza-te.
vijelie
Bre, io trecui prin zona Garii azi dimineata dar nu l-am vazut pe colegul nostru.
Dar nu e asta o problema, ii ridic eu.
bion
Iracan di mini! Pai io cred ca domnu

<span class='edit'>16 Jul 2009, 11:22:</span>
Iracan di mini! Pai io cred ca domnu dragoselu mergea sa viziteze plaiurile basarabene ca sa suplineasca lipsa fondurilor bugetare ptr, concediu. Nu ne iesplica dansul cum e cu benzina ,barabulili etc. di pi la raspublica Moldova.Bag sama ca omu` nu are nici fond de rulment nici macar un amarat de card de credit sau ca orice moldovean care se respecata vreo suta de veri matusi nepoti bucuresteni solidari cu ruda in suferinta unsure.gif
PS La loviturile sub centura o punga cu gheata ajuta f. mult rolleyes.gif
Marty
S-a rezolvat, se poate-nchide!

P.S.: N-avea nicio farfurioara de cafea la el. 04.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.