Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GPL Dacia Liberta
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
CrisstiHD
Salut

Am luat pentru dacia mea o instalatie GPL marca Voltran de la un intermediar... dar nu a avut acte la ea.... o avea de la alta persoana. M-a incantat pretul foarte mic, am luat-o si am pus-o pe masina.


Problema e ca tipul de la RAR mi-a zis ca nu poate sa imi faca omologare la instalatie fara acte... fssss... ca n0am de unde. Mi-a zis sa fac rost de acte de la cineva, sa le scanez si apoi sa le modific pentru a le imprima cum trebuie ca se va ocupa de restul si nu voi avea probleme.


Va rog mult daca are cineva de pe forum acte de la instalatii GPL, orice marca nu numai VOLTRAN, sa le scaneze si sa imi trimita si mie pozele. Eventual stergeti datele de pe ele, pe mine ma intereseaza numai formatul...



Va multumesc si imi cer scuze daca am fost cam aiurit in exprimare... blush.gif
cris67
QUOTE(CrisstiHD @ 8 Aug 2009, 13:42)
Salut

Am luat pentru dacia mea o instalatie GPL marca Voltran de la un intermediar... dar nu a avut acte la ea.... o avea de la alta persoana. M-a incantat pretul foarte mic, am luat-o si am pus-o pe masina.
Problema e ca tipul de la RAR mi-a zis ca nu poate sa imi faca omologare la instalatie fara acte... fssss... ca n0am de unde. Mi-a zis sa fac rost de acte de la cineva, sa le scanez si apoi sa le modific pentru a le imprima cum trebuie ca se va ocupa de restul si nu voi avea probleme.
Va rog mult daca are cineva de pe forum acte de la instalatii GPL, orice marca nu numai VOLTRAN, sa le scaneze si sa imi trimita si mie pozele. Eventual stergeti datele de pe ele, pe mine ma intereseaza numai formatul...
Va multumesc si imi cer scuze daca am fost cam aiurit in exprimare... blush.gif
*


AI NEVOIE DE O DECLARATIE DE CONFORMITATE ELIBERATA DE UN SERVICE GPL AUTORIZAT SA MONTEZE INSTALATII . CU ACEASTA MERGI LA RAR SI NU MAI SUNT PROBLEME!
Mr_Devil83
aia il costa vreo 50 de lei, el vrea moca ca are calculator ma, tu nu intelesesi?
CrisstiHD
nu e vb de moca.... dar nu prea am avut timp sa umblu dupa informatii iar asta a fost idea tipului de la rar. nu conteaza daca mai dau 100 de lei in plus... decat sa cumpar alta instalatie mai bine asa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.