Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
ergo
Buna ziua.
Deoarece mi s-a marit familia (un baietel scumpic foc), postez urmatorul anunt:

Schimb (de preferat, mai putin de alergat) apartament doua camere in Drumul Taberei, situat in "mijlocul" cartierului, mai precis langa sediul telefoanelor de la Moghioros cu apartament 3 camere, NUMAI in Dr. Taberei.
Ap. este la et. 4/9, are cca 55 mp, blocul este de tip OS (pentru cunoscatorii zonei): caramida, balcon imens tip logie inchis cu termopan, faianta, gresie, parchet, AC, usa metalica. Desi a fost construit in 1975, este un bloc foarte rezistent, mult peste cele numai din beton si prefabricate.
Deoarece nu locuim in el decat de aproape 4 ani, practic nu necesita nici un fel de renovare. Bineinteles, daca culorile sunt placute celui care il doreste...
Zona foarte linistita (procent mare de varstnici), fara probleme cu parcarea (nefiind locuri amenajate, fiecare parcheaza unde apuca - in 4 ani nu am avut nici cea mai mica problema). Fara restantieri, apometre (nu si repartitoare). Piata Moghioros, tramvaiul 41, statia de autobuz sunt la 2 minute de mers lejer.
Doresc la schimb un ap. cu 3 camere, cf. 1, etaj minim 1 maxim 6, cu / fara imbunatatiri.
Diferenta pe care o ofer va fi negociata la fata locului.
Asa cum am spus, as prefera un schimb.

Daca nu si nu, in cazul vanzarii, m-am gandit la un 65.000 EURO, negociabil. Singura conditie ar fi ramanerea noastra in spatiu pentru 30 zile, in vederea cumpararii ap. de 3 camere.

Multumesc pentru atentie !
ergo
Up !
ergo
Up !
ergo
Up !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.