Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Donez 2 Anvelope
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
saftonel
salutari...recent intors de acasa mi`au umplut ai mei portbagaju si cu 2 anvelope de la fosta mea supernava ,cauciucurile sunt bune bune,le`am incaltat eu vara trecuta .Masina am dat`o cu cele de iarna si mi`au ramas astea 2 ...daca sunt doritori pls shoot .Primu venit primu servit dar sper sa aibe cu adevarat nevoie de ele nu sa ocupe vreo boxa/balcon de dragu de a avea mai multe

momentan sunt rezervate de fiderzen
fiderzen
le iau eu, te rog, acum merg cu 2 roti imprumutate de la colegul cristi87 biggrin.gif...
iulian sn2001
QUOTE(saftonel @ 21 Aug 2009, 16:59)
salutari...recent intors de acasa mi`au umplut ai mei portbagaju si cu 2 anvelope de la fosta mea supernava ,cauciucurile sunt bune bune,le`am incaltat eu vara trecuta .Masina am dat`o cu cele de iarna si mi`au ramas astea 2 ...daca sunt doritori pls shoot .Primu venit primu servit dar sper sa aibe cu adevarat nevoie de ele nu sa ocupe vreo boxa/balcon de dragu de a avea mai multe
*



Vezi sa nu apara vre-un student care nu are bani de kirie.Astia sunt cu teapa de obicei.
j00hn
QUOTE(iulian sn2001 @ 21 Aug 2009, 17:27)
Vezi sa nu apara vre-un student care nu are bani de kirie.Astia sunt cu teapa de obicei.
*




si eo vreau sad.gifsad.gif le am pe spate praf...sad.gifsad.gifsad.gif
fiderzen
au ajuns la mine, tin sa multumesc lui saftonel! smile.gif...sunt f bune smile.gif
saftonel
drumuri lungi si lipsite de incidente smile.gif...

ps:se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.