Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia 80'-90'
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vizitatorul
Cumapar Dacia (eventual Lada 1200) Itp valabil min aug 2010,INTERIOR CURAT,intretinuta,stare buna de fct ,bord complet functionabil (butoanebutonasemanetemanetele)UNIC propietar,bla-bla-bla,ofer10-20 mil....
fiderzen
am dacie din 88 motor 1.6 pe ea, cutie 5 trepte (iti dau si motorul original), fara rugina,bari stabilizatoare mai groase, planetare glenter si etc, vopsitorie facuta anul trecut profesionala, la cuptor bla bla bla, stare tehnica fff buna, doar bagi benzina si iti vezi de drum...doar ca vreau 25mil pe ea..daca esti interesat da-mi un mesaj privat si iti arat si poze
ag02cws
Sal! Te intereseaza dacia asta daca ii fac itp-ul?

http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=146257&hl=

mike_mocy
http://www.daciaclub.ro/-VAND-Dacia-1325-L...ml#entry1898499
o dau cu 20 de mil fara muzica daca te intereseaza.salut
vizitatorul
mike_mocy...multumesc mult...insa...99% cred ca am rezolvat....toata stima...spor la vanzare
mike_mocy
nicio problema si sa o stapanesti sanatos.salut
vizitatorul
QUOTE(mike_mocy @ 29 Aug 2009, 12:18)
nicio problema si sa o stapanesti sanatos.salut
*


nono.gif a iesit 1% sad.gif
TOPICUL RAMANE VALABIL excl.gif excl.gif excl.gif
cosminflorin87
vand eu una, din 96 in banii aia, daca vrei mai multe detalii adresa mea de mail e ciofu_the_beast@yahoo.com
cezarium
salut

am odacie buna daca te intereseaza fabricatie 90 cutie 4 trepte. este masina bunicului meu cu care nu s-a mai circulat de mult timp, ii mai dau cate o cheie si mai tine loc de parcare. are bateria noua varta, si cauciucuri noi debica. km sunt cat se poate de reali si sun 65k la numar. nu s-a umblat niciodata la motor. daca te intereseaza, adresa mea de email este cezarium@yahoo.com sau pm. iti stau la dispozitie cu orice informatie. o dau ca o sa moara sigur in parcare dar trebuie sa faca loc in parcare pentru un 4x4. te astept cu o oferta.

bafta multa
vizitatorul
excl.gif excl.gif excl.gif excl.gif
valabil in continuare...
Urziceni,Buzau,Pitesti,Ploiesti....ptr cei din zona care mai trec duminica prin targul auto.....dati-mi ceva detalii despre piata Dacia....de asemenea despre caile de acces catre targurile respecitve,venind dinspre Bucuresti

l.e....targul din Pitesti il cunosc
vizitatorul
In continuare.....CUMPAR... excl.gif excl.gif excl.gif
vizitatorul
inchis....
multumesc tuturor pentru oferte...
cmandrei
Redeschis la cerere.
vizitatorul
QUOTE(cmandrei @ 6 Apr 2010, 21:05)
Redeschis la cerere.
*


multumesc

6 Apr 2010, 22:31:
so...
QUOTE(vizitatorul @ 5 Sep 2009, 11:18)
In continuare.....CUMPAR... excl.gif  excl.gif  excl.gif
*


exclus programul "rabla"...
vizitatorul
Nimeni?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.