Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Piese si consumabile auto RENAULT si nu numai
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
packard
Orice piesa si consumabila auto atat de origine cat si de producator. Preturile sunt speciale pentru membrii forumului.

IMPORTANT!

ATENTIE! in momentul in care solicitati detalii trebuie NEAPARAT in introduceti urmatoarele date ale masinii:

- marca
- model
- an de fabricatie
- motor: cod motor, combustibil, cilindree , putere
- VIN-ul masinii sau seria de sasiu

Cererile care nu vin insotite de informatiile mentionate anterior nu vor fi luate in calcul.

Modalitati de contact: 0723158052 // 0766720374 // 0755730455 yahoo mess : for_peky


!!! Piesele se livreaza gratuit in Bucuresti si contra cost in tara. Exista posibilitate de a va fi livrate gratuit si in tara dar nu va exista de fiecare data. !!!



NOUTATI SI PROMOTII:


Reduceri de pret:

- preturi reduse la stergatoarele de parbriz BOSCH Aero Twin si RetroFit.
- Preturi reduse la kituri de distributie ( Gates, Ina, Graf, Conti) si la kituri de ambreiaj ( Sachs)
- Preturi reduse la sistemele de frane marca Lucas TRW
- Preturi reduse la toata gama de radiatoare Valeo
- Preturi reduse la bujiile BOSCH atat incandescente cat si cu scanteie



Produse si servicii noi:

- rectificarea si reconditionare blocurilor motor din aluminiu
- SonnaxProfiLine Glass Polish – pentru parbrize curate si fara zgarieturi - gama profesionala
- Sonnax Profi Line Interior Cleaning Wipes – servetele speciale pentru curatat interiorul la masina – gama profesionala
- Toata gama de portbagaje Thule – portbagaje, suporti de bicicleta etc
- NOU! De la Qwp – filtru magnetic pentru circuitul de servodirectie. Protejati instalatia de eventualele resturi metalice care ar putea duce la o uzare prematura a pompei si a casetei de directie.
- QWP – noua gama de produse low cost care contine: articulatii, rulmenti, sisteme de franare etc.
- Gama completa de filtre pentru autoturisme Asiatice

VA RUGAM CITITI SI RESPECTATI REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
dominy
set prezoane chiulasa renault laguna 2, an fabricatie 2001, motor 1.9 dci, 120 cp

daca ai nevoie de alte date sa ma anunti pentru ca nu le am acum la indemana

o zi buna
packard
cod de motor si serie de sasiu te rog. mersi
fibracarbon
ai ornamente de interior pentru megane cumva?
PMG_tr
[quote=packard,11 Sep 2009, 00:27]
- SonnaxProfiLine Glass Polish – pentru parbrize curate si fara zgarieturi - gama profesionala
- Sonnax Profi Line Interior Cleaning Wipes – servetele speciale pentru curatat interiorul la masina – gama profesionala



poti sa detalizi putin...eventual poze, pret, descriere...ma intereseaza in mod special "SonnaxProfiLine Glass Polish" multumesc!
PMG_tr
packard chiar vrei sa vinzi ceva aici?
skorpio_bog
cele 4 lampi pentru luminile din usi de la megane 2? si un pret daca este?
Mersi
packard
detalii sonnax profi line glass polish - http://www.sonax.com/sonax-e/katalog_produ..._product=273141


Pret 72 de ron 250 de ml.



@ fibracarbon - nu am ornamente

@ scorpio

da-mi codurile lor.


Regula generala: daca nu imi dati datele COMPLETE ale masinilor nu voi lua in seama cererile voastre. Consider ca e un minim efort acest lucru.

Sugestie: daca va arde buza sa aflati un pret sau alta informatie utilizati cu incredere numerele de telefon
skorpio_bog
nu stiu codurile lor si nu am gasit pe nicaieri aceste coduri. am cautat peste tot. stiu doar ca sunt aceleasi lampi la usi pentru toate meganele si seamana cu lampile din parasolarele cu oglinzi.
aseldmi
pompa ambreiaj laguna 2 1,9 dci, an 2002 120cai, un pret va rog frumos
packard
seria de sasiu te rog !
dbx
ai mesaj pe "for_peky" , nu pot PM, multam
telim4lulu
salut, stropitori ptr faruri ptr renault megan 2.2 ?
baciudibaciu
O pompa spalare parbriz si luneta ptr Renault kangoo poti sa imi procuri
Daca da cat ma costa
mada2008
Un pret pentru placute frana fata megane 2 1.4 16v, atasez foto cu placuta ovala.
Merci
fyn11
Salut, un pret pt stergatoarele Bosch pt laguna 2. banuiesc ca pt sterg nu-ti trebuie datele masinii.ms
packard
Avand in vedere faptul ca am deschis de ceva timp un servcie auto nu prea mai intru pe net. pentru o mai mare operativitate rog sa imi dati un mail sau un sms sau un telefon cu doleantele voastre.


Multumesc !
dbx
salut!
placute frana spate (TRW)
pivot fata st
megane 1 , 2003 , 1870 cc , 75 KW , break
VF1KA050529007640
multam!
packard
94 de ron daca masina e fabricata pana in 07.2003
Sandokan85
un proiector dreapta fata pentru un megan 2.2 din 2007 ai si daca da la ce pret
Mutzunache
Salut,

Captor inaltime fata, instalatie xenon, Renault Megane Sedan 2007.

Multumesc frumos.
geodoana
ma intereseaza o pompa pentru a stropi parbrizul pentru dacia solenza.Aveti pe stoc si cat ar costa?
adigan92
Renault Megane Classic1,9dti,an2000,VF1LA0N0523762766,placuta ovala:LAON ROO2901 E2 SAN913 SAN513 MV632 DRAPO4 HARM01 6/BCGK MRTW.Piese:kit distributie,galet,pompa apa,supapa admisie+evacuare,garnitura chiulasa,aparatoare noroi stg fata[sofer]partea de la pedelier nu cea de la far [vine din 2 bucati]
danutzz87
Salut!

Vreau si eu o oferta pentru kit distributie+ pompa de apa, kit accesorii, tampon hidorelastic si rulmenti flanse amortizor.

Ma intereseaza preturi pentru mai multi producatori

Mersi!!

VF1LMR2C533161285

LM02 R163722
EA2 SAN913 EPACK
NV676 DRAP02 HARN01
TLROUN ACHS VY5W
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.