Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Lancia Lybra 2.0i 20v tiptronic inmatriculat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mri
LYBRA LX, MOTOR 2000 CMC 20V VIS,156CP, CUTIE TIPTRONIC, PRIMA INMATRICULARE IN 10.2001, KM ORIGINALI 108.000, SE POT VERIFICA ORIUNDE, ITP 2011, JANTE ALIAJ 15, INTERIOR ALCANTARA ALBASTRU, MAHON, DUBLU CLIMATRONIC, SISTEM AUDIO BOSE 10+1 SUBWOOFER, UNITATE MULTIMEDIA LANCIA CU DISPLAY COLOR, COMPUTER DE BORD, CRUISE CONTROL, SENZORI LUMINI/ PLOAIE, COTIERA FATA/SPATE, VOLAN REGLABIL, 6 AIRBAGURI, TRAPA ELECTRICA, COMENZI VOLAN, PEDALA SUPLIMENTARA ACCELERATIE PARTEA STANGA PT PERSOANELE CU HANDICAP, PROIECTOARE, ABS, 4 GEAMURI ELECTRICE, INCHIDERE CENTRALIZATA CHEIE.ACCEPT ORICE TEST 4700 NEGOCIABIL URGENT SAU VARIANTE CU AUTO LA PRETURI REALE
mri
sus cu ea. atasez si o poza cu motorul
mri
up, negociabil
mri
4600 euro
mri
sus cu ea!
mri
masina a primit un debitmetru pierburg nou. accept si schimburi
mri
ACCEPT SCHIMBURI ATV SAU AUTO GEN OCTAVIA RS TURBO, SEAT LEON FR, AUDI S3 MASINI PUTERNICE PANA IN 2000 CMC SAU MASINI DE ORAS GEN CLIO, PEUGEOT 206, OPEL CORSA ETC
mri
up
mri
sus cu ea
mri
4500 euro
mri
up. masina curata fara zgarieturi
ice cube
De ce vrei s-o vinzi? Trebuie schimbata suspensia sau directia?
mri
salut ice cube.eu am mai multe masini. mi-am facut damblaua cu ea. directia este ok la masina, suspensia este superok dar ca la orice masina italiana, mai trebui un pic umblat la bucsi. (pt doritori, revizia generala o fac eu in momentul vanzarii)
mri
se poate inchide.s-a vandut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.