Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] zahar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
vlad_laguna
vand zahar de sfecla import germania, pana la 1500 de tone pe luna, granulatie 45, culoare alb stralucitor, pret 2,43 lei/kg fara TVA, transport inclus pana la depozitul clientului. Livrare in zona Moldova.
Relatii la telefon 0728.229.230
vlad_laguna
up

10 Oct 2009, 09:28:
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
marius80_eugen
Daca Margaritar la 1 kg este 3,1 ron / kg cu tva inclus ( Billa , Auchan ) , cum vrei tu sa dai o cantitate asa de mare de zahar la pretul de 2,89 ron ( tva inclus ) ???
lucifer
QUOTE(marius80_eugen @ 27 Oct 2009, 18:28)
Daca Margaritar la 1 kg este 3,1 ron / kg cu tva inclus ( Billa , Auchan ) , cum vrei tu sa dai o cantitate asa de mare de zahar la pretul de 2,89 ron ( tva inclus ) ???
*


Probabil este inclus si pretul pentru transport din Germania blush.gif si ambalat in saci de 50 Kg din material textil scump , pt. ca nu specifica daca e ambalat sau daca e varsat .
vlad_laguna
salut.
zaharul este ambalat si cu transport inclus in pret. iar margaritar am vazut la 3,3-3,4 lei la marile magazine.
iar cometariile sa le tii pentru tine ca romania e plina de oameni care se pricepp la toate. daca esti interesat, poti sa suni sau sa intrebi, abordarea ironica nu demonstreaza decat un lucru....poate iau warn.
si pentru pretentiile tale poate fi ambalat in ceva scump.
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
f.marinescu
QUOTE(vlad_laguna @ 30 Oct 2009, 21:01)
salut.
zaharul este ambalat si cu transport inclus in pret. iar margaritar am vazut la 3,3-3,4 lei la marile magazine.
iar cometariile sa le tii pentru tine ca romania e plina de oameni care se pricepp la toate. daca esti interesat, poti sa suni sau sa intrebi, abordarea ironica nu demonstreaza decat un lucru....poate iau warn.
si pentru pretentiile tale poate fi ambalat in ceva scump.
*



Dl .Vlad are o pasare la cap, i se pare ca toti il ironizeaza . Daca dai anunt la auto si spui ca nu suporti aerul conditionat, se baga in seama si el spunand ca ironizezi!

Cred ca a consumat cam mult zahar expirat din Ucraina.
vlad_laguna
@f.marinescu: nu eu am inceput discutia asta, eu pur si simplu am postat un anunt. daca cineva era interesat, ma contacta. de aia sunt toate topicurile pline de discutii off. romanul nu se poate abtine de la comentarii? sau il chinuie ideea ca le stie pe toate? eu cred ca amandoua sunt valabile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.