Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Unde pot gasi un forum anti Dacia?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
gingasu
Poate ca nu este tocmai locul potrivit de a posta pe un forum cu fani Dacia , dar va intreb totusi ... Unde pot gasi si eu un forum al celor anti Dacia ? N-am gasit pana acum pe google sad.gif
aditã
cauta la sectiunea probleme tehnice radmasa.gif
ag02cws
Da ce-ti veni?
paul_damian
QUOTE(gingasu @ 6 Nov 2009, 01:13)
un  forum  cu  fani Dacia
*

De atatia ani inca n-am realizat ca sunt pe un forum pro-Dacia. tongue.gif

De fapt aici gasesti din ambele tabere, cu toate tipurile de personalitati.

Dar daca nu gasesti ce cauti, poti sa-ti faci si singur un forum, nu-i greu. Sau macar un blog? wink.gif

Rafi
ce dracu sa discute vaii ce urasc dacia mama lor aia de la pitesti ... o sa aiba un singur topic lung mai bine ramai aici la noi si tine aproape "probleme tehnice" ca tot a venit iarna biggrin.gif
gingasu
Am postat eu ceva pe la probleme dehnice ceva anti dacia .... dar n-a sunat bine deloc , a fost un moment al meu de ratacire wacko.gif , dar pana la urma am dat la pace ... Polemicile nu ne sunt de folos ! smile.gif

6 Nov 2009, 02:59:
tehnice scuze scuze gresala de tasta plange.gif rugaciune.gif
bozzo
Posteaza si tu la topicul cu " De cate ori ai vrut sa-i dai foc" de cate ori ai injurat inginerii, muncitorii, mo..ii mamei ei de masina etc radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Stii ce zicea un neamt in germania, ca el nu da dacia (asta era prin 1992) ca o leaga cu sarma si merge.
radmasa.gif
misu78
Esti pe forumul potrivit.
Ionut_Nedelcu
radmasa.gif ..esti tare "gogule" . In general se trece repede peste faptul k ai impins dacia nu stiu cate sute de metrii sau ca ai inghetat pe marginea drumului k panaramei i s-a pus pata si nu mai vrea sa mearga. Tu vad ce ai ramas marcat.....ce naiba ti-a facut batrana dacie atat de rau incat sa o urasti mereu .
turturel
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
da fa o subsectiune de forum si intituleaz-o "urasc dacia din toata inima si sufletul meu"
SSilent
QUOTE
Unde pot gasi un forum anti Dacia?


pei cred ca orice alt forum auto....

aaa.... du-te pe forumul Oltcit .... sau ala Mercedes... dar pe forumul mercedesistilor nu cred c-o sa te accepte... pe mine unu nu m-au acceptat (probabil din cauza ca am specificat ce masina am) radmasa.gif
aphophis
QUOTE(gingasu @ 6 Nov 2009, 01:13)
Poate ca nu este tocmai locul potrivit de a  posta  pe un  forum  cu  fani Dacia  , dar  va intreb  totusi ... Unde pot gasi si eu  un  forum  al  celor anti Dacia ? N-am gasit pana acum pe  google  sad.gif
*


du-te pe forumul alora cu masini nemtesti. Bye bye radmasa.gif
parpanel
Totusi scrie aici ce nemultumiri ai, sau trimite o scrisoare la Dacia Pitesti biggrin.gif
aphophis
cea mai mare nemultumire: nu e fauve dom'le radmasa.gif
argon


raspunsul a fost dat, sunteti offtopic!

QUOTE(misu78 @ 6 Nov 2009, 20:55)
Esti pe forumul potrivit.
*


parpanel
Omul e nemultumit ca dacia lui a implinit 25 ani.
O transformi in muzeu pe roti sau o duci la remat.
eXtenSion
Cred ca e nemultumit de oamenii minunati care fac romania sa fie minunata, implicit si Dacia. Asa ca ar trebui sa isi caute un forum antiromania, ca nu Dacia e de vina ca e cum e ci iubitii mecanici ce o repara precum si talentatii muncitori care fac piesele de schimb pt 13xx.
Rafi
ia si un banner biggrin.gif
gingasu
eXtenSion are dreptate , sunt foarte nemultumit de oamenii din jur , de atitudinea lor , de modul cum sunt privite masinile vechi , de atitudinea pe care o au vanzatorii de la magazinele de piese auto , intreband : Chiar mai aveti Dacia?? , altii pe strada fac fel si fel de scene , si atunci ma intreb , de ce toate acestea? de ce sa suport eu atitudinea lor? Lumea uita de unde a plecat , uitandu-si uneori chiar si originea ( locul de unde a plecat de mic)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.