Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Planetara
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
infiniti
Salut,

Acum o scurta perioada am schimbat de pe masina familiei (Dacia 1410 din 2004) o planetara (originala) care incepuse de scurt timp sa faca un mic zgomot.

Doresc sa ofer piesa unei persoane interesate, deoarece planetara ar mai tine inca vreo 7000km la un stil de utilizare normala. Daca pana weekendul viitor (15 nov) nu gasesc niciun interesat voi arunca planetara.

Va rog sa ma contactati pe privat sau la tel: 0723.380.273.
Merced
Pe ce te bazezi cand spui ca mai tine inca 7000km? Ca astea rar se rup in drum, eu am o planetara "de nevoie" montata acum doi ani, care nu face doar un mic zgomot, ci unul criminal, zici ca se rupe si am mers cu ea vreo 12.000 km. 04.gif

Ti-o luam eu daca era ce-mi trebuie(eu am cute in 4 cu planetare lungi), dar sunt sigur ca o sa gasesti pe cineva care sa ti-o ia cu mare drag si s-o foloseasca multi km in continuare.
infiniti
La acei 7000km despre care am amintit ma refeream la o utilizare de bun simt, nu la un mod de functionare la care faci tu referire "zgomot...criminal".
infiniti
nimeni?
baranga
daca zici si de unde esti as fi interesat,
infiniti
Ne putem gasi in Bucuresti.

Pentru mai multe detalii comunicam pe PM.
infiniti
inca valabil
infiniti
ultima strigare
lupuadrian
trimiti si in tara platesk transportul respect............
B 49 ACC
Ma intereseaza pe mine. In ce cartier stai?
infiniti
@B 49 ACC ai un PM
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.