Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Praguri Solenza + "fustite"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RainHawk
Vand set praguri pentru Solenza + "fustite" bara fata si spate, noi, nemontate vreodata. Sunt din fibra de sticla. Pragurile sunt modelul fara inscrisuri.

Pentru Bucuresti le pot livra imediat. Pentru Pitesti intr-o saptamana - doua cand ajung pe la parinti. Pentru alte orase, din pacate, numai daca aveti drum prin Bucuresti sau prin posta.

Pretul este 50 RON tot setul: Praguri + "fustite" fata, spate.[attachmentid=1627566491][attachmentid=1627566492] [attachmentid=1627566493] [attachmentid=1627566494] [attachmentid=1627566495] [attachmentid=1627566496]

LE: Cineva este interesat de fustite separat. Daca cineva este interesat doar de praguri le pot da si asa.

Pret fustite 18 ron
Pret praguri 32 ron
radiozipp
salut.. ma intereseaza si pe mine un set complet. un id de messenger se poate? Sau un nr de telefon
anecula_08
Se poate o poza? Ms
nenestean
la ce pret separat prelungirile ?
sergiu-iulian
fustitele se pot monta si pe supernova?
nenestean
nu prea imi dau seama din pozele puse de tine cum sunt "fustitele"
pune te rog poze cu asa ceva montate.
radiozipp
nu are poze cu ele montate.. fustitele sunt rezervate pt mine ... ceva poze am eu dar sunt montate pe alta masina.. astea care le are el sunt noi brute...
nenestean
daca sunt ca si cele din poze sunt foarte frumoase....
si ai doar un set ????
RainHawk
Salut, un singur set am. Imi pare rau.

12 Nov 2009, 10:51:
Up!
nenestean
up ????
pai up pt praguri sau si pt "fustite" ?
ca vreau eu fustitele...prelungirile.....sau cum le mai zice ... daca nu le'ai dat happy.gif
RainHawk
Pentru praguri. Scuze ca nu am specificat. Maine livrez fustitele pentru radiozipp.
RainHawk
Am dat tot setul astazi. Se poate inchide topicul.

Cu multumiri echipei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.