Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cotiera
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Imbunatatiri - Dacia Sandero
GABONE77
Salve,


si-a montat cineva cotiera pe Sandero? De la Dacia sau de la alta firma?

Eu am un armster sunt destul de multumit de ea, poate prinderea nu e perfecta jos, e ca cea de logan dar am inteles ca si consola centrala de plastic e ca la logan (ma refer la suport pahar spate si frana de mana, plasticul ala). Mi se pare poate putin o idee cam inalta, si inca incerc sa ma obisnuiesc cu ea. Poate mai postati si voi ceva pareri aici daca v-ati montat asa ceva. Am uitat sa specific ca eu am montat un armster, m-a costat 260 ron, pe cea de la dealer, ca pret e cam la fel dar nu stiu cum arata.

Manuel
Cele de la dealer sunt tot Armster. Cred ca sunt cele mai potrivite pentru Logan/Sandero.

ps
Felicitari pentru masinuta, nu ne-o arati si noua?
MariusWsW
Luata din targ, 75 lei, montata de mine cu putina indemanare si multe masuratori !

bobo77
E teapana se misca?
Citeste topicul asta este mare dar util, ca sa nu mai dea lumea bani pe prostii...
http://www.daciaclub.ro/Cotiera-t7152-s105...ml#entry2155211
adrian0602
De unde as putea sa-mi iau si eu cotiera pentru Sandero?
Multumesc mult.
tribunul
De la magazin.
Alinutza1
Sunt magazine specializate ..sau cauta online! gasesti:)
gangara
se gasesc replici f bune de AutoSpeed parca...sunt cca 50 de lei, iar calitatea este foarte apropiata. Contine inclusic acel suport de Fe pt rigidizarea cotierei.
Singura diferenta este ca atunci cand culisezi partea superioara scrie AutoSpeed nu Armster.
Initial voiam sa imi iau de la reprezentanta insa dintr-o conjunctura fericita am dat peste asta si e super buna.
In schimb, asta cam ar fi printre singurele repere ieftine pe care le0as recomanda...in general tb sa fie de Origine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.