Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am nevoie de ajutor de la un administrator al forum
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Ac1310
Problema este detaliata in titlul si descrierea topicului.

Cum pot trimite un mesaj personal unui utilizator?

Va rog ajutati-ma.

Multumesc.
Fratzica
carui utilizator doriti sa ii trimiteti PM?
R19/16v
Send Email wink.gif
Fratzica
vad ca acel utilizator are trecuta adresa de email. Incercati sa ii trimiteti un email. Userii incepatori nu pot trimite mesaje private decat dupa ce acumuleaza 25 postari, din ratiuni de protectie impotriva spam-ului.
Ionut_Nedelcu
Ca tot s-a deschis topicul acesta pe discutii administrative. Cum pot sa sterg un cont? Mi-am facut inca un cont pentru ca nu puteam sa imi schimb userul, iar acum constat ca nu pot sterge primul cont. O mana de ajutor este bine venita.
Fratzica
conturile nu se pot sterge pentru ca ar ramane postari "orfane"
Victoras2001
Ba nu se incarca, ba nu schimba pagina, ba merge incet da greu. Are ceva forumu' sau e de la mahmureala? blink.gif
Luckos
Buna ziua!

As dori sa am acces la optiunea de PM, pentru a-l putea contacta pe userul Onyx!

In urma anuntului postat de mine, mi-a vandut un electromotor defect si nu-mi raspunde nici la telefon nici la mesajele publice.

O zi cu cu spor va doresc,

Lucian
adi_ar
Aici exista o adresa mail si YM.
Userul Onyx a activat ultima oara azi-noapte la 00:27
klaus
Si cu siguranta va raspunde la PM-uri daca nu raspunde el la telefoane...
Dar poate cu sunat de pe alte telefoane s-o fi incercat?
Dar contactarea cu alt id de ym?
De ex. sub pretextul ca ar fi un interes pentru vreun ceva din ce vinde...
argon
pacat ca bursa a devenit un fel de okazii, unde activeaza tot felul de escroci, useri most active in sectiunea bursa..astia ar trebui rasi de pe forum, sau un topic lipicios cu lista rusinii, ca o mai fi si seriosi printre ei.
Sir Andrew
Am si eu o intrebare. De ce nu imi raman mesajele trimise altui user in sent messages???? Dupa ce trimit measaj, casuta cu sent este goala. Trebuie bifat pe undeva ceva. Va rog sa ma lamuriti si pe mine.
Markos
Probabil pentru ca nu bifezi casuta "Add a copy of this message to my sent items folder".

Daca raspund corect si ajut un user, pot primi -10% la warn? blush.gif
sorin1983
Nu ca e gen Crucea Rosie.
1.6,1.4
salut,

in aceeasi situatie ma aflu si eu. as dori sa iau legatura cu user @dytza si nu am suficiente post-uri. nu are adresa de email, tal sau alte date de contact completate.

ma puteti ajuta si pe mine?

o zi buna!
Adi.
mac1
salut! vreau sa stiu si eu daca este vreun utilizator mac01? deoarece cand am incercat sa ma inregistrez aici la voi nu a mers! iar cand am dat un search nu mi-a gasit pe nimeni cu acest nickname.
multumesc!
mac1
okay. merci mult.

2 Mar 2012, 21:28:
mai am o rugaminte atunci. poti sa-mi modifici nickname-ul in mac simplu.
multumesc.
R19/16v
Nu.
mac1
ce de maci sunt pe aici! ramane asa. multumesc.
Markos
QUOTE(mac1 @ 2 Mar 2012, 21:34)
ce de maci sunt pe aici!
*


user posted image
mac1
salut !
se pot memora toate topicele care ma intereseaza pentru a vizualiza rapid raspunsurile noi? si pe langa asta sa pot gasi repede topicul care ma intereseaza si peste un an, nu sa caut prin forum pana ma plictisesc si renunt.
am gasit ceva legat de 10 topice sau postari. nu prea inteleg eu bine cum sta treaba pe acolo.
merci.

LE: pe forumul asta toata lumea vinde. paginile pline de vand,vand, vand...discutii de problemele masinilor mai putin. zici ca-i targ pe aici.
PASCARUROBERT
QUOTE(adi_ar @ 22 Feb 2010, 14:41)
Aici exista o adresa mail si YM.
Userul Onyx a activat ultima oara azi-noapte la 00:27
*




QUOTE(sorin1983 @ 24 Apr 2012, 19:47)
motorul cum e bun daca are distributia rupta? ce e bun la el?
*





Salut,

va rog sa ma ajutati sa iau legatura cu userul sorin1983. Mi-am pierdut telefonul si nu mai am nr lui de mobil...trebuie sa mai rezolvam unele probleme referitoare la o vanzare si nu mai pot:)

Va rog mult!!
Multumesc!
l@u
i-am trimis eu mesaj cu postul tau.
ciomi27
Buna Ziua,
As vrea sa pot trimite si eu sa contactez un utilizator si nu pot trimite mesaje private.
Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat

LATER EDIT: Cred ca regula de 25 de posturi e prea simplista. Si cred ca cineva poate da 25 de commentruri in nici 20 de minute.
Eu am un an jumatate decand urmaresc forumul si nu am acces la MP. blink.gif
Intr-un cuvant se incurajeaza spammerii si se descurajeaza utilizatorii.
Victoras2001
QUOTE(R19/16v @ 2 Mar 2012, 21:31)

Ei nu. Ai gasit tu "mac simplu" si nu ne spui si noua?

QUOTE(ciomi27 @ 28 Nov 2012, 17:01)
Buna Ziua,
Si cred ca cineva poate da 25 de commentruri in nici 20 de minute.
Eu am un an jumatate decand urmaresc forumul si nu am acces la MP. blink.gif
Intr-un cuvant se incurajeaza spammerii si se descurajeaza utilizatorii.
*


Ai vazut ce inseamna sa respecti regulile DC?
Prieteneste iti zic. N-o sa se uite nici dracu' la tine. Asa ca baga si tu niste posturi aiurea, s-ar putea sa-i depasesti pe unii cu pretentii de pe forum. biggrin.gif Iti faci treaba si asta e.
ciomi27
QUOTE(Victoras2001 @ 1 Dec 2012, 01:01)
Ai vazut ce inseamna sa respecti regulile DC?
Prieteneste iti zic. N-o sa se uite nici dracu' la tine. Asa ca baga si tu niste posturi aiurea, s-ar putea sa-i depasesti pe unii cu pretentii de pe forum.  biggrin.gif  Iti faci treaba si asta e.
Confirm!
Nici un raspuns pe email de la administratorii siteului si nici nu am primit vre-un ajutor pe forum.
Cei care vor deblocarea mesageriei trebuie sa urmeze sfaturile lui Victoras2001 nu sa publice aici. alcoholic.gif
tatabobu
Parca postarile de la sondaje se numarau. Raspunde la vreo 3 (ca atatea iti mai trebuiesc) si gata, daca nu ai ce si nu vrei sa spui prostii pe vreo arie tehnica.
Markos
Io aș recomanda jurnalele de bord. Alegi 25, bagi în fiecare câte un "marfă mașinuța", "arată super" sau "mulți kmp fără probleme" și gata.
tapiterieauto
Buna ziua,am fost contactat de un coleg dupa forum si nu ii pot trimite PM.Se poate face ceva? Va rog frumos. Este vorba de colegul Thomas27. Multumesc frumos.
klaus
vezi ca are un id de yahoo messenger.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.