Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: adresa yahoo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
turturel
smile.gif buna seara. scuze ca fac un topic dar am nevoie urgenta de ajutor. am vrut sa scriu la probleme pc dar nu cred ca se leaga mare lucru de problema cu care ma confrunt eu.
asadar. am adresa de yahoo..veche de vreo 5 ani. vreau acum sa imi fac alta. nu merge...am incercat de 10 ori si nu vrea. ma freaca la cap cu parental control de m-a enervat la culme. mi-a crescut glicemia..tensiunea..cred ca il ucidez pe nentu' bill ca nu mai merge treaba asa. mad.gif mad.gif mad.gif
cum pot sa imi fac id de mail..mess?...sau cum vreti voi sa ii spuneti.
nu ma lasa decat daca bag un nr de card din care sa imi ia 50 de centi. pai acum e contra cost contul pe yahoo? please..mult please..help mi! wacko.gif

15 Nov 2009, 00:09:
nu stie nimeni cum pot rezolva problema asta cu crearea noului cont? chiar nu imi dau seama cum sa fac? nu vrea sa ii pacalesc cu ceva..vreau doar alta adresa de mail. in continuare..va cer ajutorul.
Markos
pai unde incerci? nu aici?
radian
Probabil ai apasat tu ceva aiurea. Mai incearca odata, poti sa-ti faci linistit cont pe yahoo, fara sa platesti nimic.
Markos
aia cu parental control parca apare daca bagi o data de nastere de minor dry.gif
Serje
Poate ii ...
turturel
pe cuvantul meu de nu m-am uitat de fiecare data sa nu apas ceva aiurea. la data de nastere am scris anii 1980, 1970, 1085, etc. acum am incercat direct cu 1950..barem sa fiu pe la varsta a 3a. a mers...gata..am rezolvat buba. va multumesc pt ajutor. am folosit linkul dat de markos..daca la mine nu a vrut. rolleyes.gif
p.s. am 24 ierni.
se poate inchide. multumesc. dau report acus. smile.gif
radian
Pai, dupa ce am incercat sa te ajutam ne dai report???
turturel
nu mei..mi-am dat eu report ca sa se deleteze topicul. voua va multumesc ca m-ati ajutat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.