Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: duster
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
vladrehau
frumos tare dusterul asta wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
&feature=related
gabygiovanny
oribil
vladrehau
nu e mai oribila decat ce are acum dacia si reno pe strazi....e mult peste..
bobo77
Cum naiba compari o masina preparata pentru un concurs cu una de strada nu pot sa-mi dau seama...dar este parerea ta.
vladrehau
eduardsebe
tot oribil e
raresvintea
e hidos!
Master01
Am observat ca Dusterul seamana foarte bine cu Hyundai Tucson, mai ales din spate. E drept, nici Tucsonul nu este o mare frumusete.
vladrehau
mie imi pare ca seamana putin cu x5 biggrin.gif ....da sa vedem ce pret va avea....
GrOzOy
E aiurea , hidos , urata oricum !!! Nici nu ma asteptam la mai mult de atat din partea celor de la Dacia :-j .
Iulikk
Eu cred ca arata asa aiurea pentru ca este "jos" (cu garda la sol mica). Poate versiunea de strada o sa arate ceva mai "normal"...
verde57
radmasa.gif Astia cu Clio symbol ar trebui sa se abtina de la comentarii de uratenie, masina mai urata decat a lor este Fiat Multipla si atat.
vladrehau
CLIO E MASINA? ohmy.gif si eu care credeam ca e barca...
eduardsebe
-da dar macar nu se plafoneaza motorul la 150 km/h ca la Logan
-este finisata mai bine ca un Logan
-interiorul este mai practic
-are o stabilitate mai mare pe curbe
-ofera o siguranta mai mare

si pot continua

ca sa nu mai zic de o Dacie de pe vremea bunicii
verde57
QUOTE(eduardsebe @ 6 Dec 2009, 16:39)
ca sa nu mai zic de o Dacie de pe vremea bunicii
*


da cel putin aia arata mai bine laugh.gif si are o valoare in crestere pe cand poza din avatarul tau are cam aceeasi valoare vizuala cu o :
vladrehau
adevarul ca la loganul meu se cam plafoneaza motorul da pe la 195 asa.... biggrin.gif despre volumul masini nu mai vorbesc ca un clio e cam pe la jumatea unui logan....
IRONICK
QUOTE(eduardsebe @ 6 Dec 2009, 15:39)
si pot continua
Te rog continua.
eduardsebe
QUOTE(vladrehau @ 6 Dec 2009, 20:51)
adevarul ca la loganul meu se cam plafoneaza motorul da pe la 195 asa.... biggrin.gif  despre volumul masini nu mai vorbesc ca un clio  e cam pe la jumatea unui logan....
*



de ce ti-a batut vantu' din spate sau este efectul celor 2 spire de la presiunea turbinii radmasa.gif
si volumul...portbagajul are acelasi volum

cat despre verde57...arata mai bine?...eu nu cred,avand in vedere faptul ca sigur este ea mancata de rugina pe undeva si ia zi-mi daca valoarea ei este in crestere ar trebui sa valoreze ceva nu mai putin decat o masina de spalat care si aia e undeva peste 10 milioane wink.gif
aditã
bai ce tot va certati asa!ca pe forumul asta nu am vazut!care are masina mai frumoasa radmasa.gif !mie chiar imi place duster-ul!hah tongue.gif
vladrehau
mie imi place mai mult avatarul tau biggrin.gif
aditã
e da, ala e mai misto! radmasa.gif
A l e x
Off-topic la greu. Userii sanctionati. Se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.