Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cauciucuri Debica Navigator
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
neumann
In noiembrie mi-am luat un cauciuc Navigator, modelul pe care-l stie toata lumea, si l-am tinut ca roata de rezerva.
Acum am incercat sa mai cumpar macar unul, si mi s-a spus ca le-au retras de pe piata, urmand sa apara Navigator 2, cu un nou profil.
Rugamintea este sa-mi spuneti daca ati mai vazut pe undeva macar un cauciuc Navigator 1, ca vreau sa-l cumpar si sa le pun pe fata pe-amandoua.
Altfel, daca cineva cauta un singur pneu Navigator 165/70/13 (standard de nova, solenza, et.), i-l pot vinde (nu a fost pus pe masina deloc).
Mache
Suna la firma Magistral. Poate mai au in stoc. Eu de la ei mi-am "incaltat" fetita acum 2 ani. Tot cu Navigator.

Str. Baneasa Nr. 37-39, sector 1

Telefoane:
0040-21-2329867
Fax: 0040-21-2326842

harta: http://www.hartionline.ro/buc/harta/l7.html
neumann
Sunat la Magistral, multam de numar Mache.
N-aveau decat navigator 2 (alt profil).
Asa ca problema ramane in picioare, daca din intamplare vedeti pe undeva prin cartier pe la voi de vanzare navigator 1 165/70/13, va rog postati.
Altfel, vrand-nevrand voi trece pe altceva (eventual spuneti daca stiti ce alte all-season bune ca pret si calitate cunoasteti ca ar fi acum in oferte si de unde se pot lua.)
Alex2k4
Mai gasesti sigur Navigator1 in Vitan. Costa 1.050.000 mii fata de 1.100.000 cat e Navigator 2 (garantie 3 ani ambele).
In Vitan in timpul saptamanii e liniste si la primele 2 tarabe cu cauciucuri sigur au - include si montat free.
Enjoy
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.