Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fite cu Loganu' in Constanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Master01
L-a fugarit putin politia. Asta merita incatusat si dus la sectie!
Fratzica
mare ratat, daca eram in locul aluia cu betoniera, il faceam placinta. Nu cred ca ramanea vreo urma pe betoniera.
AlexanderCarstoc
Nu, ala treuia impuscap pe loc. Si familia pusa sa plateasca glontul...
C a t a l i n
Facem pariu cã-i membru LoganClub?
argon
un pariu se face atunci cand partile implicate au opinii diferite.
AlexanderCarstoc
Clubul din care face parte cu siguranta se numeste GOLAN Club. Si sper ca a primit ceea ce merita pentru acea golaneala...
sergiu67
nu conteaza ca face parte de logan club, sau golan club, dar ce conteaza e ca face parte din "clubul pietonilor posesori de permis de conducere".....sau clubul celor care provoaca accidente....asta e rromanica 251.gif gun3.gif
Bulldog
Iq-ul soferului e mai mic decat puterea motorului de 1,4 MPI de fabrica de pe masina lui.
IRONICK
Asa, descarcati-va pe el aici pe forum, ca in trafic unu nu i-ar reprosa nimic ...
ionut81
bine zis
Ionut_Nedelcu
radmasa.gif Cat de cretin poate sa fie frate.... avand in vedere ca zona respectiva este destul de patrulata de politie. Probabil ca a dat spaga si a scapat. Cu retardati de genul asta te trezesti k fac impresii pe drumurile patriei si te baga in mormant nevinovat.
Jack Daniel's
Ala cam intra la "altele", care mai e pedeapsa pentru neoprirea la semnalele pulitiei?
Arhimede
100ron in plic?
eduardsebe
QUOTE(C a t a l i n @ 30 Nov 2009, 09:08)
Facem pariu cã-i membru LoganClub?
*



Nu stiu de ce dar tind sa cred ca ai mare dreptate...toti smecherii cu loganuri tunate au cont pe loganclub sa-si etaleze prostia si faima unui logan 1.4 tunat
Jack Daniel's
QUOTE(Arhimede @ 30 Nov 2009, 13:48)
100ron in plic?
*


Eu ziceam pe bune, sa zicem ca il urmarea o masina a POLITIEI ROMANE NECORUPTE. radmasa.gif
solidconvert
Cred ca iti retine permisu' pentru faptul ca n-ai oprit la semnalu' agentului...
A... +amenda, dar nu stiu cat!
pastrama
QUOTE(C a t a l i n @ 30 Nov 2009, 09:08)
Facem pariu cã-i membru LoganClub?
*


rolleyes.gif Mi-ai luat vorba din tastatura! biggrin.gif

QUOTE(Jack Daniel's @ 30 Nov 2009, 13:05)
POLITIEI ROMANE NECORUPTE. radmasa.gif
*


Exista asa ceva? blink.gif
BeciAcustic
Il stiu pe baiat......e mai nebun asa....dar eu nu inteleg de ce afirmi ceva cand nu sti .... ati vazut vre-un stiker logan club? Baiatul nu este membru logan club nici daciaclub. Este in alt club ... de racing. Documentati-va!!!
sonykel
rau rau esti ma... lasa-i ma sa se bucure si ei , macar acum de sarbatori sa fie impliniti sufleteste si spiritual...
houseISmusic
Au venit constantenii posesori de logan to the rescue radmasa.gif
sonykel
tu aplaudaciu cui esti???
BeciAcustic
deci nu ii iau apararea ... CLAR.....am spsu doar sa nu se mai asocieze numele daciaclub loganclub cu acesti raceri ... nu are nici o legatura.... sunt zeci in constanta care fac asta la aqua dar nu sunt din logan... dacia ... reno....
Supapa_jR
fite in constanta... smile.gif) =)) daaaa e tare omu...cu gunoiul ala 1.4 ce vroiati si voi sa faca? chiar si 1.6 daca era tot nu facea nimic tongue.gif bravo lui ca a fugit...dar oare a scapat?
bobo77
QUOTE(C a t a l i n @ 30 Nov 2009, 09:08)
pariu cã-i membru LoganClub?
*


E pe dracu membru loganclub, este membru la racingclub din Constanta, puteti sa-l intrebati pe Radu(rhadoo81) si o sa vedeti...
rtBK
wow...acum m-am linistit. mellow.gif
red_dog 4 ever
este Coxu si nu e nu are treaba cu Daciaclub,logan club etc cu ochiul.gif
Steel Tormentor
poate e imperativul negativ tongue.gif
nh1980ro
La stalp n-o sa mai fie nevoie de spaga.
Eu nu inteleg de ce maimutele astea nu fac figuri pe camp, unde nu pun in pericol pe nimeni?
mk2
Pentru ca pe camp nu-i vede nimeni.
Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.
bogdan_bok
"uoaaaaayyy.......hââ hââ hââ .....ui la ala ce cuul ii"
campul nu ar stii sa dea replica asta....dar pentru pitipoancele de liceu, probabil asta e barbatul model.....un fel de idol la vechii greci, doar lumea a evoluat de atunci.

CocalariDeDoiBaniClub....si sunt mandri de prostia lor. noroc ca nu doare, ca cel putin un sfert de tara era caz de spitalizare cronica.
T0xic
genul de cocalar care da peste tine pe trecere...cat despre politie sper sa la prins si la lasat pieton. Daca nu...no comment
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.