Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LA MULTI ANI ROMANIA!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Jack Daniel's
radmasa.gif smile.gif Hai sa petrecem, mai avem un pic pana la petrecerea finala, vreo saptamana.
bulan
La multi ani Romania!Desi nu urmeaza pastele va fi sapatamana patimilor pentru mult prea multi dintre noi.
dispeceru
bday.gif La multi ani ba! Sa traiti bine! biggrin.gif
pcostica
LA MULȚI ANI ROMÂNIA! Mai trăiți bine? tongue.gif
Jack Daniel's
Mai traiti? ..vorba unui avatar dc. radmasa.gif
Markos
LMA Romania! Frumoasa defilare!

Nu inteleg cum reuseste Basescu sa se uite cu un ochi la trupe si cu celalalt la avioane? huh.gif Mare conducator..
Manuel
radmasa.gif
bion
La multi ani Romania!
Iti doresc revenirea la normalitate .
[attachmentid=1627572837]
skija
QUOTE(Jack Daniel's @ 1 Dec 2009, 11:27)
Mai traiti? ..vorba unui avatar dc. radmasa.gif
*



MAI TRAITI? Bine...


HAI LA MULTI ANI! si DESTEAPTA-TE ROMANE (in cenzurat mea... )
kato
La multi ani Romania. bday.gif
eXtenSion
Normal ca trebuia si topicul asta sa il murdariti cu panarama asta de campanie electorala.

Revenirea la normalitate va urez si eu! Sper sa scapam de Diaconescu, Guta, Tolea samd. Cred ca la asta va referiti si voi. Sau poate la anii frumosi de dinainte de 2004 cand afacerile erau linistite si se faceau in liniste.

Ca daca acum se fura asa, daca ar fi toata tara in mana unui rege nu stiu cum ar fi. Deci sper ca asta e o gluma cu revenirea monarhiei.

Ce va doriti voi va doresc si eu! La multi ani!
Markos
Vanghelie sambelan!
ady77
QUOTE(eXtenSion @ 1 Dec 2009, 14:40)
Ce va doriti voi va doresc si eu! La multi ani!
*



Eu imi doresc sa nu mai iasa Ba sexu presedinte tongue.gif
Jack Daniel's
LA MULTI ANI ROMANIAAAAAAA!
DACIA 1310 Valy Multescu
LA MULȚI ANI România !!! bday.gif Jos palaria !
DACIA 1410 Valy Multescu
LA MULȚI ANI România !!! bday.gif Jos palaria !
C a t a l i n
Inteligent.
AR-18-MOS
Prosteve.

1 Dec 2009, 20:41:
QUOTE(DACIA 1310 Valy Multescu @ 1 Dec 2009, 20:06)
LA MULȚI ANI România !!! bday.gif Jos palaria !
*




QUOTE(DACIA 1410 Valy Multescu @ 1 Dec 2009, 20:08)
LA MULȚI ANI România !!! bday.gif Jos palaria !
*


Interesant e ca nu s-a sesizat ca astia 2 sunt clone.
C a t a l i n
Inteligent mk2.
daniM
LMA!Ce s-a intamplat azi in Timisoara?Am ajuns tarziu de la lucru,si am auzit doar niste zvonuri ca Geoana era sa o ia in goarna de la banateni(bravo!)
Markos
Up? unsure.gif
sorin1983
se poate inchide biggrin.gif
bogdanelkva

S-au inchis destule in Romania,si pe asta vreti sa-l inchideti? tongue.gif
iulia_boris
La Multi Ani,Romanie!

Trenurile de metrou nu faceau fata fluxului de calatori..
La 'Aviatorilor' nu se putea circula pe peroane..
Ce de lumeee.. ohmy.gif
Markos
Da' ce se dă acolo?
iulia_boris
Poi,asta ma intrebam si io.. unsure.gif

Defilarea,neica..
Ia sa-i fi vazut cu copiii,de toate varstele,ce se mai inghesuiau sa iasa din vagoane..
Sa fi dat nationalismu' si patriotismu' in romani?
bmwh548
Cand ii scoteau la defilare pe vremea impuscatului se dadeau cu fundul de pamant ca e tiranie, acu' se duc singuri.
vijelie
Fasole with ciolan in parcul Moghioros, Dr Taberii.
cdadan
Sponsorizeaza arsii?
Iulikk
La multi ani!
skija
@Iulikk - foarte original!


bah.. DESTEPTATI-VA!!! hai la multi ani!
Steel Tormentor
La multi ani patria noastra draga!
C@talin
la multi ani sa fluturam steagu ca tot e user posted image
nsmoga
mai bine il fluturam pe acesta
Garett
QUOTE(iulia_boris @ 1 Dec 2012, 12:50)
Sa fi dat nationalismu' si patriotismu' in romani?
*


S-ar putea, am vazut cel putin 10 stegulete pe masini saptamana asta si vreo 4 atarnate la geamuri intr-un interval de vreo 8 blocuri!
Am crezut ca e iar vreun concura la condimente! tongue.gif
Ampt
Astăzi am zis să sărbătoresc Ziua noastră Națională printr-o ieșire la ... mare !
Așa că mi-am luat fetele și pe la 8.45 plecam de acasă.

Timpul a fost foarte frumos, chiar dacă s-a mai și înnourat pe alocuri. Autostrada A2 aproape liberă, se poate circula în regim normal de autostradă până înainte de Agigea.

Am poposit în Eforie Nord unde ne-am plimbat vreo 1 oră și jumătate pe faleză, am mâncat și ne-am bucurat de priveliștea mării iarna (cel puțin din punct de vedere calendaristic, altfel ziceai că este o zi de primăvară timpurie).

Atașez și câteva poze cu mențiunea că stațiunea era mai mult pustie, doar câțiva rătăciți ca și noi veniseră să asculte simfonia valurilor !

La Mulți Ani tuturor Românilor !

P.S Din poze se poate observa că plaja de la Belona este străbătută de un drum de acces, proaspăt asfaltat, către portul unde sunt ancorate Yacht-urile ! Mai avem un pic și poate asfaltăm și plaja și atunci o să ne simțim la mare, exact ca la ștrand !

În a treia poză am surprins sistemul de asigurare al ușii de la Hotelul de ... 3 stele Belona !
Japonezii ar fi invidioși !
kikked
QUOTE(eXtenSion @ 1 Dec 2009, 14:40)
Normal ca trebuia si topicul asta sa il murdariti cu panarama asta de campanie electorala.

Revenirea la normalitate va urez si eu! Sper sa scapam de Diaconescu, Guta, Tolea samd. Cred ca la asta va referiti si voi. Sau poate la anii frumosi de dinainte de 2004 cand afacerile erau linistite si se faceau in liniste.

Ca daca acum se fura asa, daca ar fi toata tara in mana unui rege nu stiu cum ar fi. Deci sper ca asta e o gluma cu revenirea monarhiei.

Ce va doriti voi va doresc si eu! La multi ani!
*


Hai ca vine iar campania si ca o ironie a mesajului de mai sus, Diaconescu e in cursa pentru Parlamentare si probabil Prezidentiale. radmasa.gif

LA MULTI ANI ROMANIA!
daniM
QUOTE(Ampt @ 1 Dec 2012, 19:34)
P.S Din poze se poate observa că plaja de la Belona este străbătută de un drum de acces, proaspăt asfaltat, către portul unde sunt ancorate Yacht-urile ! Mai avem un pic și poate asfaltăm și plaja și atunci o să ne simțim la mare, exact ca la ștrand !
*


Isprava lui Copos!Digurile alea catre Acapulco nu le-ar fi reparat
maho
La multi ani.
Greu al naibii vinu' asta negru, care cica repara rapid sangele..qed, mai bun zaibarul.
radian
Culmea patriotismului: sa legi cocarda tricolora la gatul unui caine maidanez. Am vazut ieri pe unul...
corbex
Un cirnat polonez nu i-ar fi dat.
UXE
QUOTE(skija @ 1 Dec 2012, 14:17)
bah.. DESTEPTATI-VA!!! hai la multi ani!





La multi ani , tovarasi!




https://www.youtube.com/watch?v=QaOsQ3atT5I...be_gdata_player
Ampt
La Mulți Ani România !
l@u
La Multi Ani Romania
La Multi Ani romani !
RO_flag.gif
maho
La Multi Ani !
Markos
JOS MAFIA, SUS PATRIA!
corbex
Romani scosi sin casa de vibratia fibrei sentimentului national -vezi poza.
Presedimtele Republicii Moldova nu numai ca n-a fost deranjat de declaratiile belicoase ale tyranului, dar a stat chiar in dreapta acestuia de ziua noastra nationala care simbolizeaza, nu-i asa, tocmai unirea cu Basarabia icon_mrgreen.gif Deci da! Se dovedeste inca o data ca maimuta capucin a neamului, domnul (?) Vivi Ponta, a mincat kkt cu nonsolanta cu care ne-a obisnuit.

Vom fi ce-am fost si mai mult decit atit, spunea un clasic vivant.
cdadan
Da' ia zi, tu vrei unirea cu rep. Moldova?
Cosstel
Corbex, sa inteleg ca ti-ai primit portia de tzuica ? ca de fasole n-ai timp icon_mrgreen.gif
corbex
Desugur, daca moldoveanca are virsta si aspectul adecvate. Nu-i vorba despre ce vreau eu, ci de ce e bine epentru tara, pe termen lung. Mai bine sa fii o tara mare, decit una mica si prapadita, ca cam cum ar fi Ungaria. Te poti face altfel auzit si ascultat, daca-ti antrenezi vocea si-dai una peste ochi aluia fara voce si ureche muzicala. Ai ghicit, la Ponta ma refeream.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.