Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cheie briceag
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
and_rei
se poate monta asa ceva?
C a t a l i n
Da. Acum deschide alt topic și întreabă cum.
and_rei
sunt in stare MAERSC.dar daca ai vreo informatie despre ce am intrebat te rog sa o dai.am deschis topicu pt ca am auzit ca sunt mai multi interesati
C a t a l i n
Ce informație vrei?

Există copii chinezești pe toate drumurile. Iei capul de cheie, te duci la un magazin care copiază chei, cumperi plasticul, înlocuiești vârful și muți transponderul.

Maskatu
O firma care se ocupa cu asemenea operatiuni... http://www.keypro.ro/magazine.html sau http://.../product_info.php?products_id=16. Se ocupa inclusiv de transponder. Si s-a mai discutat asta la LOGAN, si avand in vedere ca sunt la fel cheile de sn cu cele de logan, inclusiv transponderu, pune mana si citeste, ca este valabil si pentru dsn. Topicul este aici. Nu mai are rost sa zic de SEARCH ca o sa ziceti iar ca am eu ceva la cap... Eu am dat pe google "chei briceag" si primul link este pe dacia club... slap.gif Mai este si un topic la bursa .
user posted image

4 Dec 2009, 23:57:
Redeschis la cererea lui ianis andrei. Toate posturile ce nu aveau legatura cu subiectul au fost sterse. Va rog nu va mai jigniti si postati doar daca aveti ceva de spus care este ON topic.

bafta
diag
"Maskatu" referitor la poza nr 30,32 si 33 crezi ca este bine manipularea cipului antidemaraj cu mina in felul descris in poze? din cite cunosc eu, nu este recomandat atingerea cipului cu mina goala,
Tince1290
cipul meu....a ajuns si pe jos...cand mi s-a rupt cheia....l-am lipit cu scoci direct de capatul de la cheie (cel de metal)....si am mers asa cateva zile...sa nu mai zic ca strangeam bine de el cand invarteam cheia in contact ca nu aveam forta.....si crede-ma...nu are absolut nimic.....merge perfect si azi....plus ca l-am murdarit cu lipici cand am lipit cheia....si l-am curatat cand s-a rupt iar cheia..si etc...si mereu l-am atins cu mana....s-au gandit si aia cand l-au facut sa-l faca rezistent.....ca romanu....tot roman e biggrin.gif
Onyx
atata chin..cheie briceag. tot supernova e..ma incanta cu ceva ca am cheie briceag off
Cosmin.nova
nu dar cand te duci la mol si lasi cheia si telefonul pe masa trebuie sa vada lumea ce super telefon ai sau ce cheie interesanta...ce masina o avea????
Maskatu
Daca taceai, filozof ramaneai.
and_rei
QUOTE(Cosmin.nova @ 4 Jan 2010, 00:58)
nu dar cand te duci la mol si lasi cheia si telefonul pe masa trebuie sa vada lumea ce super telefon ai sau ce cheie interesanta...ce masina o avea????
*



vezi ca sunt si aia care le tin in mana si se plimba asa cu ele.doamne ce cocalari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.