Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan Laureat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Charlton
Masina nu-mi apartine, anuntul este pentru un prieten.
Info. tel. 0727808150
Loc. Caransebes, jud. Caras-Severin.

De vanzare:
Logan Laureat 1,4 MPI 2006 /Noiembrie
AER CONDITIONAT; GEAMURI ELECTRICE ; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; COMPUTER BORD; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA , RADIO CD MP3, JANTE ALIAJ
Pret 4200 negociabil.
Poze:
[attachmentid=1627573755] [attachmentid=1627573756] [attachmentid=1627573757]
Charlton
Up
Charlton
Up...60200 km, distributie schimbata.
Charlton
up
Charlton
up
ionelfromrom
Ce s-a intimplat cu bara fata?
Charlton
QUOTE(ionelfromrom @ 14 Dec 2009, 14:36)
Ce s-a intimplat cu bara fata?
*


Sincer habar n-am , masina nu-mi apartine, pentru detalii se poate contacta vanzatorul.
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
Up.
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
CataLiNNN10
Ce te faci sa crezi ca vei gasi cumparator?
Sa gandim logic!Un 1.4 Laureate NOU il gasesti cu 8000 euro,la care se poate scadea daca il cumperi cu rabla 3000,deci pretul final va fii in jur de 5000 euro.
Unde e avantajul? radmasa.gif
Quality
Pe acele 3 rable cat mai dai?
Taxa de prima inmatriculare se mai plateste?
the_tavi
@CataLiNNN10: mai citeste si tu regulamentul forumului, sa vezi ca nu e permis sa faci remarci de genul asta! Daca esti interesat, fa-i omului o propunere! Daca nu, du-te sa razi in alta parte!
Charlton
QUOTE(CataLiNNN10 @ 16 Mar 2010, 12:34)
Ce te faci sa crezi ca vei gasi cumparator?
Sa gandim logic!Un 1.4 Laureate NOU il gasesti cu 8000 euro,la care se poate scadea daca il cumperi cu rabla 3000,deci pretul final va fii in jur de 5000 euro.
Unde e avantajul? radmasa.gif
*


Stimate coleg (de forum), din prima fraza pe acest topic reiese clar, masina nu-mi apartine, pretul este negociabil, un lucru este cert de la aparitia programului rabla, toti dealerii s-au grabit sa scumpeasca "putin" pretul.
Scuze pentru offtopic.
Numai bine.

19 Mar 2010, 20:38:
QUOTE(the_tavi @ 16 Mar 2010, 21:55)
@CataLiNNN10: mai citeste si tu regulamentul forumului, sa vezi ca nu e permis sa faci remarci de genul asta! Daca esti interesat, fa-i omului o propunere! Daca nu, du-te sa razi in alta parte!
*


Multumesc pentru sustinere.
BZN
QUOTE(Charlton @ 15 Dec 2009, 00:44)
Sincer habar n-am , masina nu-mi apartine, pentru detalii se poate contacta vanzatorul.
*


Si cum se poate face asta? Ma intereseaza daca a fost sau nu vopsita integral masina. Numarul de telefon specificat e al lui?
Charlton
4000 euro.
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
up
Charlton
Up.
Charlton
Up.
Charlton
Up.
Charlton
Up.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.