Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE NOVA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
b-12-jme
De curand am avut parte de un nefericit accident,fereasca dumnezeu si la altii..si a rezultat o dacia nova 1998 alba la dezmembrat ..pt inceptu daca are cineva nevoie de ceva dati-mi mesaj sau pe mess aly_ptm87 0767431563
o sa re vin si cu poze mentionez k a fot lovita frontal si din fata se mai poate lua cred k doar farul de pe partea dreapta
b-12-jme
azi am adus masina in curand si poze..up!!
b-12-jme
poze

9 Dec 2009, 22:43:
oferte ceva??piesele sunt negociabil up!!!!!
alex man.
amortizoare??stare si pret ......
SAVU
sal!
polita spate este din 2 bucati sau ce sistem de culisare are merge la super nova?
si pret la ea cu boxe/fara boxe
madkat
cat vrei pe placile de circuite (alea cu fasunguri) de la stopuri?
multumesc
b-12-jme
polita este in stare buna si merge la supernova 50 de lei fara boxe sau 80 cu boxe
amortizoarele sunt in stare asa si asa adica nu stiug sigur ce sa zic dar eu nu aveam probleme cu ele amortizau bine tocmai azi leam dat jos
si pplacile spate(triplele) sunt la 50 amandoua sau 30 una


sau vandut cutia
masca de la ceasuri
arcuri spate


multe piese up!!
ciprianeduard
Mocheta din portbagaj impreuna si cu partea de pe oale pret?
Anonim5
salutre

un pret pentru puntea spate?

o zi buna
b-12-jme
toata mocheta din porbagal la 40 de ron si puntea spate daca o vrei completa cu taburi cu tot 150 de ron up!!
b-12-jme
up!! preturi bune si negociabile
ionutt daniel
In ce stare e haionul spate?(ma refer la rugina). Daca e ok ma intereseaza pt un vecin cu supernova. Daca se poate sipoze detaliate cu el si din interior. Daca sunt ok ar fi interesat si de aripile fata. Astept poze/pret si un mesaj privat. Daca esti din Bucuresti e ok pt. ca lucreaza in Bucuresti. Multumesc.
b-12-jme
haionul nu are nici un pic de rugina a fost initial albastru asa ca pe interior este albastru si pe afara alb..in rest arata bine e o ureche la luneta rupta deaia unde intra papucul pt dezaburire si e unpic zgariat intrun colt atata tot alte poze nu mai am
b-12-jme
up!
rusu_i
motorasul de la rezervorul cu lichid de parbriz il mai ai? functioneaza?
pe fata ai centuri de siguranta retractabile? mai sunt bune?
fa-mi un pret la astea.
salut
b-12-jme
sunt.5 sute toate
marduk8602
s a dat polita? ma interesa , eventual cu tot cu boxe
b-12-jme
sorry polita sa dat cu tot cu boxe
mai sunt:
aripa dreapta
2 planetare lungi una scurta
usile inafara de cea de pe stanga
tapiterie interior
bord
2 aeroterme
6 roti bune
motorul
o volanta separat
haionul
punte spate completa
electroventilator nou
masca fata
si multe altele rog moderatorii sa ma inteleaga ,nu am pus preturi pentru ca preturile sunt negociabile
stc_ctln
cat vrei pe electrventilator?
b-12-jme
electorventilatorul 5 sute e nou
marcykone
Motorasul de la stergatoare?Ce bani?
b-12-jme
motorasul la 5 sute..up..preturi de criza..
freeman30
in ce bani dai motorul?sau daca il dezmembrezi ,doar setul motor si bielele
dumi81
Masca din fata a scapat? si daca da cat vrei pe ea?
tutankmon
In ce stare sunt planetarele? Batai ceva? Si un pret te rog.
sergiusss
salut comanda stergatoare si bloc de lumini? si un pret daca se poate,multumesc
b-12-jme
motorul la 3 mil ultimul pret are viata in el merge bine,masca e impecabila,si planetarele sunt bune masca la 3 sute de mii si planetarele la 2 mil amandoua sunt bune fara batai,am doua lungi si una scurta,si blocul de lumini impreuna cu maneta stergatoare la 8 sute amandoua..
b-12-jme
nu vrea nimeni piese bune la preturi tot bune??
b-12-jme
up!!
hyena
discuri de frana (sunt ventilate?)
etrieri
suport etrieri
butuci fata
un pret ?
renault 17 tl
galeria de admisie cu dublul corp carfil mai sunt?
la ce pret se vand?
ZappaUKu
din ansamblul de stergatoare a mai ramas ceva? unde se poate vedea masina?
b-12-jme
nu sunt ventilate,restu la 100 ron
b-12-jme
up!!
marius.tt
sal, mai ai aparatoarele de noroi cele din fata rotii?(cele carae se prinde de spoilerul fata)daca le mai ai fa-mi pret pt amandoua....
ronin33dan
SAlut, ma intereseaza lampa de semnalizare de pe stanga fata ptr o surenova.DAca o mai ai da-mi un pret.
b-12-jme
discurile de frana nu sunt ventilate,etrieri cu suporti si butuci la usi la 1 mil toate,asa oferta doar in america mai vezi:))..up!!!
ansamblul de stergatoare este complet si functional depinde ce vrei dacail vrei petot la 70 de ron,cu semnalul stanga nu te pot ajuta sorry,galeria de admisiecu tot cu carburatorul care a beneficiat de carbotest in service la dacia la 150 deron ambele,aparatori nu aveam,masina sepoate vedea in patelimon,pe langa cora
stefan31
Salut, hayonul + priza le mai ai.
b-12-jme
haionul mai este 100 ron..up!!!
SB04AKI
ai carburator dublucorp daca da un pret te rog.
BluBear
Usita rezervor + sistemu de rabatare
Bogyciu
Farul drept a scapat sau nu? POze cu el daca se poate fata-spate si pret, mersi!
florin1310
bloc de lumini,pret ?
b-12-jme
chestiile larezervor zici un pret si ti le dau,carburatorul 80 deron complet si bun,far nu este,nici bloc lumini..upp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.