Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inaltatoare Telescop Spate
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
revoOO
Salut.
Ieri cand veneam de la tara, la iesirea din Murflatar, pe drumul acela de piatra cubica mi-a cedat inaltatorul si am mers tot drumul cu o bataie la telescopul stanga spate. Astazi am fost la piese auto si vanzatorul de acolo mi-a recomandat inaltatoare HEDIS RM.VALCEA. Voi ce parere aveti ? Ce imi recomandati? Sunt bune aceste inaltatoare ?
ydaniel
de ce ai nevoie de inaltatoare?
veneai de la cobadin,sau de unde?
revoOO
De la Ciocarlia. De inaltatoare am nevoie ptr ca fara masina sta cu botul in sus...iar cu inaltatoare sta mai bine pe sosea.
bogdyMND
De unde ai scos-o pe asta? Nu o sa stea mai bine pe sosea.
CGDBZ
Si eu am inaltatoare si nu-mi place solutia (asa am cumparat masina) .E mai ridicata de spate dar daca se urca 4 persoane mai solide si mai pun ceva bagaje masina tot se lasa destul de mult , numai ca fara ele cred ca ar atinge roata spate de pasaj. Nu sta mai bine pe sosea ,din contra , cand e goala e putin mai instabila si se mai uzeaza prematur amortizoarele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.