Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Castorel
.Eleron universal + stop suplimentar pe frana. Eleronul este din fibra de sticla si a fost montat cam 6 luni pe o dacie 1310 i. Se potriveste f bine la logan sau alte tipuri de masini. Momentan este albastru, se poate vopsii alta culoare sau cu diluant sa ajunga iara alb!
Stopuri clare pt Dacia 1310, 1400 sau 1300 etc. stopurile au fost montate cam 6 luni pe o dacie 1310 i
Kit geamuri electrice dacie pt geamurile fatza.
.Aeroterma pentru dacie cu consola centrala 4 aeratoare 2 centrale si 2 laterale, loc special casetofon mp3 dvd etc., pt maneta de viteza si locuri butoane geamuri electrice. aeroterma a fost montata peste 1 an de zile pe 1 dacie 1310i este in stare f buna de functionare debitul de aer fiind cu mult marit. aer cald sau rece. aeroterma nu afecteaza sau anuleaza vechea aeroterma standard de pe orice masina este pt 1 plus de caldura in special pt. dacii!
Kit spalat geamuri borcan + motoras(nou)
Piesele le vand deoarece am dat masina la remat! nu fac bisnita si nici nu trag teapa, preturi f mici. La mai multe piese achizitionate se face discount considerabil. Piesele ma incurca in balcon!

7 Dec 2009, 16:24:
si mai multe poze

7 Dec 2009, 16:26:
.a
b44dvl
salut:)

cat ceri pe aeroterma aia? ce modificari trebuie facute pentru ea?
robyn
cat vrei pe Kit geamuri electrice dacie pt geamurile fatza?ai si butoanele? smile.gif
Castorel
pt aeroterma, pretul este de 30 de lei pt ridicare personala din Buc. pt cei din provincie mai vin si ceva taxe postale.
geamurile electrice sunt 60 de ron... ca butoane mai am 1 singur smile.gif celalalt l`am donat. dar se gasesc peste tot wink.gif
preturile sunt negociabile si in functzie de cate piese se cumpara
b44dvl
vreau si eu un nr de telefon ca as vrea sa cumpar aeroterma aia:) posteaza nr aici te rog frumos, nu sunt foarte activ pe forumul asta si nu prea il cunosc asa bine:)

mersi mult
Castorel
iuliusalexandru@yahoo.com mailul meu. nu pot trimite pm asa ca va rog nu mai folositzi posta
Castorel
aeroterma s-a dat au mai ramas stopurile si eleronul... asa ca scapatzi`ma de ele! le dau ieftin de tot!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.