Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pe sectiunea logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
gabylzr
Este o intrebare care mi-o pun de ceva timp , doar klaus modereaza pe acesta sectiune ? asta este impresia mea , de ceva timp AL si DFA sunt ca si inexistenti. Ca o parere personala daca nu mai au timp cei doi sa anunte admini si acestia sa ia masuri , probabil sunt persoane care au timp pentru moderare si ii va fi si mai usor pentru klaus. Este doar impresia mea?
Sa nu se inteleaga gresit , nu am nimic personal cu ceilalti doi moderatori.
StefanT
Ai vreo sugestie? smile.gif
razvanamza
razvanamza tongue.gif , dar eu as prefera la sectiunea pc-uri. si personal mi se pare ca domnul klaus face o treaba foarte buna...
StefanT
Pai lucreaza la Dacia biggrin.gif
gabylzr
Atunci de ce mai deschideam acest topic StefanT ? tongue.gif
membru_DC
QUOTE(StefanT @ 24 Dec 2009, 13:23)
Pai lucreaza la Dacia biggrin.gif
*


ce va mai place sa-i angajati la Dacia... laugh.gif
gabylzr
Domnii administratori nu au nimic de spus ?
l@u
se poate inchide
bobo77
Pai de ce se poate inchide ca vrei tu...intr-un fel gaby are dreptate.
sonykel
l@u ochiosule... ce faci ai gasit-o??? happy.gif
l@u
la 82 kg./1,88 m. o gasesc oricand ,mai greu cu aia de au peste suta de kg. wink.gif
klaus
Vedeti, ca io-s moderator si pe sectiunea aista...
Io zic sa nu va riscati...
gabylzr
Sincer klaus pe tine nu te deranjeaza situatia asta ?
l@u
ba da cred ca e asa de deranjat..................ce dreaq nu ai altceva mai bun da facut ?
C@talin
pai e iarna nu merge de plaja tongue.gif
BZN
Avand in vedere ca un anume moderator n-a mai dat pe aici de o luna, cam asa e. Cel ramas isi face treaba de minune.
dantes
Ca sa nu deschid un topic nou, un anume moderator care e singurul pe sectiunea respectiva, are urmatoarele date:

QUOTE
Ultima Activitate 5th February 2010 - 20:17


...si sectiunea respectiva e si potentiala generatoare de scandaluri ...
M i h a i
LolLolLo.gif radmasa.gif ce verificari de rutina...trebuie scoasa din meniu treaba cu ''Last Activity'' tongue.gif

Close?
dantes
Mihai...nu e verificare de rutina.... de o groaza de timp ma uit ca absolut nimeni nu a moderat absolut nimic pe sectiunea respectiva, desi s-au si certat destui si contre si atacuri la persoana si reporturi...si ....nimic...
Am lasat-o asa ca am zis ca na...s-o rezolva odata... am vazut topicul asta, am readus in atentie problema.....

E vreo problema?

PS: e vorba de sectiunea formula 1 ca sa nu existe dubii si discutii aiurea
M i h a i
''E vreo problema?''

ador cand cineva spune treaba asta.. tongue.gif
Cand ''este o problema'' de genul se da report..si sigur apare cineva....nu cred ca a fost dat report si nimeni nu a intrat sa faca curat..sanctiuni..etc...
dantes
Numai eu cate reporturi am dat pe cand existau certuri...am dat si pemeu lui AlexV despre asta.... asa ca nu ai presupus bine wink.gif
dantes
Ceva noutati cu sectiunea de Formula 1 ?
Rog resetati si aia cu next race sau delete it ca e naspa asa blocata in timp si spatiu tongue.gif
dantes
Desi stiu raspunsul, data trecuta erau "DOAR" 2 luni... acu' sunt aproape 6...adica de juma de an, fix in timpul competitiilor cu motor, nu a fost nimeni sa faca un pic de curat pe acolo...

QUOTE
Ultima Activitate 7th May 2010 - 09:31
Azi e 28.10.2010...
O fi un subforum frecventat doar de pasionati, insa totusi parca e cam mult de cand nu a mai calcat un moderator pe acolo....juma de an....
Liviu
Pai "report-uri" ati mai dat si voi daca ati vazut ceva deranjant ?
dantes
N-avea sens... personal parca am mai dat prin vara...zic parca ptr. ca nu am mai dat de mult timp si asta ptr. ca stiu situatia si efectiv nu are sens sa incarc aiurea forumul atata timp cat stiu ca nu exista nimeni la celalalt fir care sa faca ceva. Nici nu au fost motive asa grave astfel incat sa trebuiasca sa dau un pm de exemplu insa ar fi trebuit facut curat pe ici pe colo, mai ales ca se incepuse la un moment dat si un clasament care sa se tina etapa de etapa si alte chestii care nu se pot face in momentul acesta....si care nu merg cu reporturi...

Dupa cum am spus...doar am readus in atentie fara a comenta si fara a zice ceva... E doar un amarat de subforum, neimportant pentru multi, insa parca juma de an sa nu fie efectiv nici un moderator e cam mult....
bucatzel
Sunt de acord. Ca norocul, lumea care activeaza in sectiunea aia are destul de mult bun simt, dar se vede clar ca acolo e stana fara stapan.
Andy_ACS
De ce nu il faceti pe dantes moderator? Pare pasionat, om serios.

Bafta!
klaus
tocmai d-aia tongue.gif
b76bgaarh
exact... daca esti un pasionat care pune si suflet si sa zica cineva de rau despre echipa ta... e cam najpa...
tribunul
QUOTE(Liviu @ 28 Oct 2010, 15:54)
Pai "report-uri" ati mai dat si voi daca ati vazut ceva deranjant ?
*



Stabileste un pret pt. un report, sa vezi cum ti se umple imboxul.
dantes
Deja discutiile sunt off-topic...
Am vrut doar sa atrag din nou atentia ca nu-i de bine.

Richelieu
Fii sincer! Ai vrea sa aplici pentru jobul lui sandman. Baga un CV la admin si fa chestionarul ala pe care l-ai vazut deja. Presupun ca pana acum l-ai invatat.
dantes
Rog a se inchide deoarece în loc de treburi serioase se dă în mistouri.
R19/16v
user posted image !!!
klaus
se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.