Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Duster in actiune !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
vladrehau
sper sa nu mai stearga vreun moderator si topicul asta ca ma mut pe alt forum ...daca despre dacii nu putem vorbi... mad.gif
http://www.videonews.ro/action/viewvideo/3...sa-din-Andorra/
Cosmin.nova
bun pilot alain prost smile.gif
imi place masina ca e lata; are tractiune integrala nu? icon_mrgreen.gif
vladrehau
indiferent ca e vorba de masina pentru raly sau cea de strada eu zic ca e o realizare si arata destul de bine biggrin.gif ...totusi a iesit pe locul 1 !ma uit la skoda aia sau ce naiba o fi care tot incearca si nu reuseste.... biggrin.gif
romanvs
E o placere sa vezi o Dacie in competitii auto.Bravo Dacia Renault !
jack
daca privim strict ca strategie de marketing e inedita promovarea. daca numaram cate piese de dacie sunt pe masina aia... biggrin.gif
vladrehau
radmasa.gif ...ambalajul conteaza...
50IMU
prost e un sofer bun wink.gif DAR apreciez mai mult efortul celui care a terminat pe 2, sunt sigur ca daca ar fi plecat el din pole position s-ar fi distantat de prost si ar fi castigat cursa..omul derapeaza magistral.

cursa dintre ei e ceva de genu: cel din fata nu tre sa greseasca sub presiunea celui din spate..altfel e imposibil sa il devansezi pe asemenea viraje
bardu
Din cate stiu eu din pole position pleaca cel care a scos cel mai bun timp in calificari.
Cel cu fabia a esuat epic la sfarsit (s-a inecat ca tiganul la mal), a ajuns pe 6!
Alain Prost este profesor ce mai. smile.gif
anndi
Masina din clip mie mai mult imi seamana a Sandero. Dusteru e suv si din ce am vazut ar trebui sa fie mai mare ca si o fabia. Deci, ce masina e in clip?
Fratzica
poate fi ce masina vrei tu, e doar o coaja de plastic la exterior, n-are nici o legatura cu masina de serie.
anndi
Despre carapacea de plastic, care e toata din fibra vorbeam si eu.
johny_s
super masina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.