Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tuneaza-ti masina cum vrei tu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Dyzy
Nu stiu daca postez unde trebuie,si nu stiu nici daca este legal ce fac aici insa am gasit un joc tare dragut si vi'l recomand si voua smile.gif se numeste RENSIT si este vorba despre un RPG cu masini unde va tunati masina cum vreti,munciti la spalatorii auto pentru a face bani insa puteti castiga bani si din curse care va mai aduc si respect! va puteti face cont pe : RENSIT
Va astept cu mare placere! (imi cer scuze daca postez unde nu trebuie)
cosmin_2300
Trebuie sa platesti pentru anumite beneficii sau pentru a te juca ?
ArtVandelay
si daca nu vreau sa spal masini?
driverx
QUOTE(ArtVandelay @ 3 Jan 2010, 21:07)
si daca nu vreau sa spal masini?
*



Nu te incadrezi in peisaj. Visul oricarui roman e sa aibe joabe de rahat, dar care le inghite atata timp cat poate sa isi tuneze masina...
Dyzy
ideea jocului este de a fii cel mai bun pe strazi,indiferent cum iti faci banii,aduni niste respect si ajungi apoi sa concurezi cu cei mai buni,sunt diferite feluri de curse precum: drift,sprint,circuit s.a. Banii ii poti face fie prin curse,fie prin dueluri,fie prin lucratul la o spalatorie auto....jocul este free insa se pare ca vor sa introduca un fel de sistem de cumparare a creditelor....si vor sa mai adauge si un alt mod de a face bani si anume prin misiuni...mai multe nu stiu smile.gif nu este site'ul meu eu doar l'am gasit si am zis sa profite si altii de el ! enjoy:P
Paul Gabriel
mi-am facut si eu cont, dar de concurat nu prea pot, masina nu am, care-i treaba?
l@u
pai intai baga-te la spalat masini si apoi la condus
axabrt
unii de pe forum au si masini REALE...Io mi-am tunat-o cu niste ulei 5W40
bmwh548
Si cati cai ai castigat? Doar nu faci tiunning de pomana...
giany911
6 cai. Ba nu, 2 cai frumosh.
BeciAcustic
Gata v-ati plictisit de joc?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.