Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 4000 de "soferi"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
vis-a-vis
E de mirare ca nimanui nu ii mai e frica de politie?
Arhimede
Doar celor cat de cat corecti le este.

Am vazut o faza in perioada asta intre Sinaia si Busteni unde era drumul blocat..11 km. A trecut coloana oficiala cu cineva de la guvern si un baiat destept cu un x5 in spatele lor.

Bine, un politist din intersectie chiar si-a facut datoria si l-a tras pe dreapta imediat.Ala se tot milogea...pana la urma a plecat ...si politistul s-a urcat in echipaj si l-a oprit cateva sute de metri mai incolo.

Eu am ceva retineri sa dau vina pe politie pt. ca e un mecanism, prost evident. Problema e nesimtirea imensa a celor de printre noi.
houseISmusic
Ce sa faca politia daca nepotismele sunt in floare . Normal ca nu mai prezinta siguranta cand nu are ce sa-i faca lu unu si lu altu ca sunt nepoti/frati/vecini cu unu jmecher
C a t a l i n
Luat cu mascații de pe strada unde a fost oprit, bătut bine la secție, și eliberat, urmând dosar penal... Aia să facă smile.gif
A l e x
Da, frumoasa solutie, pana te trezesti tu batut de mascati aproape pe nedrept in timp ce smecherul din X6 scapa pe relatii...
Mutzunache
Sa luam Bucuresti 1.000.000 de masini, 1.000.000 de soferi, oare cati or avea permis? death.gif
2xGI
996.000 ?? tongue.gif
Fratzica
nici multi dintre cei cu permis nu prea le au cu covrigul. Azi am stat sa ma uit 10 min la una cu o astra gtc cum incerca sa parcheze intr-un loc de parcare in care intrai direct in max 5 sec. Ca sa nu mai zic ca a si zgariat masina din stanga ei. Penibil. Am tras masina langa ea si am intrebat-o cat a costat-o permisul. A ridicat râtul in sus, si-a tras o moaca bosumflata si a plecat. Nici macar lamai nu avea in parbriz si luneta.
membru_DC
ala de azi dimineata din Pitesti e cel mai tare...ta-su nici nu stia ca fi-su stie sa conduca o masina la numai 10 anisori...... minune, minune!...
nlu
QUOTE(C a t a l i n @ 4 Jan 2010, 20:57)
Luat cu mascații de pe strada unde a fost oprit, bătut bine la secție, și eliberat, urmând dosar penal... Aia să facă smile.gif
*




Pe urma sa apara cretinul pe post si sa reproseze ca a fost batut de mascati care de fapt ar trebuii sa-l apere si apoi sa traga mascatii din cauza unor asa zisi oameni?

Eu unul si cred ca 99% din membrii acestui forum, cred ca nu a fost nici macar odata atins de mascati din greseala daramite batut asa pur si simplu luat de pe strada wacko.gif
membru_DC
QUOTE(nlu @ 5 Jan 2010, 22:16)
... cred ca 99% din membrii acestui forum, nu a fost nici macar odata atins de mascati din greseala daramite batut asa pur si simplu luat de pe strada wacko.gif
*


eu zic ca unii in timpul facultatii erau prin diferite galerii (fotbal Divizia A) si in timpul anumitor lupte de strada de dupa meci, sa zic asa, au avut de-a face cu pulanu', au semne de buna purtare, amenzi, etc... ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.