Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: M. Geoană: Vrăjitorii lui Băse m-au atacat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
ionut.tanase
Cititi si va minunati radmasa.gif

http://www.libertatea.ro/stire/mircea-geoa...cat-272497.html
DragosP
Trecând peste stitul caterincos (poate) în care a fost scris articolul, eu zic să te mai documentezi până să faci și tu caterincă. ph34r.gif
IRONICK
“Am văzut în timpul dezbaterii oameni care lucrează cu Băsescu pe acest domeniu, exact în dreapta camerei de luat vederi. Își făceau treaba. Ce făceau, ce nu făceau, nu știu, dar i-am văzut cu ochii mei, îi știu cine sunt”.

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
vijelie
Eu ma asteptam ca Marean sa il protejeze enerjetic cu cateva pirande cu ghioc dă haur.
O fi tradare?
b-73-zdv
tradare,tradare dar sa stim si noi... unsure.gif
Ov
nu neg ca aceste lucruri n-ar fi reale, dar sa iesi pe post (Geoana cu nevasta-sa si Hrebe) si sa urli ca te-au atacat energetic si ca ala a castigat ca a fost imbracat nustiucum, mi se pare cel putin penibil
vi_escu
Fara a lua apararea lui geona (nu e cazul si nici nu merita), am un coleg de serviciu care are probleme sa zicem "energetice". Lasand deoparte ca nu suporta telefonul mobil si simte rau chiar si in vecinatatea cuptorului cu microunde, simte cand este privit insistent in ceafa. Nu stiu cum dracu face dar asa este, am testat mai multi si ne-a ghicit de fiecare data! Si va asigur ca nu este gluma. Si nu este singura ciudatenie cu personajul, nu se poate concentra in prezenta anumitor oameni. Unul este avocatul firmei, o femeie foarte placuta dealtfel.

Dar asta ce va povestesc este una si alegerile pierdute e alta. Daca avea ceva minte in cap putea sa-l faca pe matelot... cu flacara lui violeta cu tot!
crintea1949
Romanul este mereu mistocar si cam ia in gluma unele realitati crunte chiar. Arma meteorologica, asa cum sunt sitemele de protec'ie antigrindina asa sunt sis sisteme pentru producerea ploilor diluviene. Sa nu uitam ca avem lasere de puteri enorme pe satelitii spioni, de asa zisa utilitate facilitarea comunicatiilor. Eefectele acestei arme sunt controlabile, putine efecte colaterale. Sa nu uitam arma tectonica a carei efecte cnu pot fi stapanite, unde dai si unde crapa conform unei zicale. Si cea mai teribila arma psihotronica artficiala creiata de tehnica sau naturala ca urmare a unor dotari supranaturale a unor indivizi, ca de fapt toti posedam latent intr-o oarecare masura. Apelez la memoria unor persoane cu vechime mai mare pe pamant. In ex URSS era la Moskova un tip Kaspirosky ce face pase megnetice colective inclusiv prin intermediul tv, il urmaream din Bucuresti. La Bulgari era fenomenul baba Vanga, care de mic copila fost traznita de un fulger si i s-au dezoltat puteri vizionare, fiind oarba vedea prin psihic si paranormal iti spune cv ul si tot ce te preocupa. Sa auzim numai de bine.
PS cine crede in deochi, poate constata fenomenul psihotronic in miniatura.
VladG
Va dati seama ca astia vor lua si masuri de contraatac, nu? Probabil o sa apara pe site-ul PSD ca se angajeaza un Gandalf, ca sa-i lege cununiile lui Base radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
klaus
Bine ca nu a spus ca l-a supt matelotul de energie cand s-a dus ca puiul la muci direct la Vantulica acasa. De fapt cred ca nici nu putea ca acolo a supt el ceva de la Base, dar nu energie...
Maine - poimaine o sa-i vedem pe astia cu vrajitoarele langa ei, cu amuletele protectoare la gat, cu vracii amazonieini suflandu-le fumuri de plante, cu samanii uiguri facandu-le picturi protectoare pe mecla.
Din minut in minut ma astept sa apara si Pavel Corut cu o "fundamentata" si "documentata" carte in care sa ne spuna cum a fast daravela si tarasenia.
Si uite asa vrajitoarele prospera... Ca acu daca s-a putut la al mare om de stat, e clar, ie pe bune. Lumea o sa dea navala la protejare.
george_scala_2004
libertatea este in urma ! copiaza ce a aparut mai devreme ! in alte parti !:ad sub masa:

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=2225348
Marty
Daca a fost timpit si n-a angajat-o pe Geta Budihala - mama universului si detinatoarea valorii Q, acu' zice ca i-a supt chirou' de energie! Venea Mama Geta la sediu' de campanie al pesede, impreuna cu Erjy Bejy Futo si barbaxu', plus luptatorii tridimensionali si-l faceau muci pe chioru'!

Mama Geta, Erjy Beji si luptatorii tridimensionali
axabrt
prosta..., pardon domnul in cauza a iesit de la o vreme din atentia opiniei publice, si ce apare ?
vijelie
Pavel Corut inca nu, dar mai e unul, cica general: Emil Strainu

Detalii aici: http://www.asfan.ro/strainu.htm

Doamne ajuta!
tatabobu
Nu inteleg de ce nici Geoana nici Basescu n-au apelat la gorilieni. Astia erau peste Geta Budihala.
C@talin
io zic sa chemam iluminatii 04.gif
MadHawk1
QUOTE(vi_escu @ 18 Jan 2010, 13:16)
...nu se poate concentra in prezenta anumitor oameni. Unul este avocatul firmei, o femeie foarte placuta dealtfel.
...
*


Pai cu "nivelul" ridicat, vrei sa se mai concentreze? happy.gif



Comentariile cititorilor la declaratiile familiei Geoana despre Flacara Violet: Voi ce ati fumat acolo? radmasa.gif
Marty
Basescu a cistigat alegerile pentru ca s-a rugat cine trebuie, unde trebuie!
george_scala_2004
The Washington Post: Ultima bizarerie la prezidentiale vine din Romania - Energia negativa l-a facut pe Geoana sa piarda alegerile

http://www.hotnews.ro/stiri-international-...a-alegerile.htm radmasa.gif radmasa.gif laugh.gif wacko.gif
MadHawk1
Prostia lu' Jeoana are explicatii paranormale! coffee_spitsk.gif rofl1.gif
TheFastOne
Faceti cunostinta inca de pe acum cu viitorul presedinte al romaniei radmasa.gif
neumann
A pierdut prigoana (ala micu', ca ala mare e bine mersi la pedele si in parlament) la rusinica, cu 70-30 si asta e fumigena reciclata de presa de la veceu (presa de asemenea) ca sa abata atentia?
vijelie
Honorius a aratat ca se poate pierde si fara sa fii prostanac tongue.gif
Marty
E incrediiiiibiiiiiil, nu se poateeee....... Nicu Banicioiu cerceteaza
Pentru cine nu stie cine-i Nicu Banicioiu, va spun eu ca este cea mai potrivita persoana pentru a se ocupa de aceasta ancheta! Iata-i mecla:

user posted imageuser posted image
vijelie
Mi se pare sau are puloverul cam violet?
Marty
Ce zici, vijelie????
user posted image
vijelie
Tradatorul !!!
Marty
Latest fuckin' news: Prostanacu' a fost sapat din interior!!! Banicioiu si Ilie Nastase l-au tradat cu flacara violeta!!!

Apropos, nu pot sa nu remarc faptul ca din toata gloata pesedista, doar Nea Nelu Cotrocelu' a avut o reactie de bun simt.
tkx
QUOTE(Marty @ 18 Jan 2010, 15:19)
E incrediiiiibiiiiiil, nu se poateeee....... Nicu Banicioiu cerceteaza


are moaca de poponar pedofil cu 'utza mica radmasa.gif
C@talin
hai becaliii radmasa.gif
vijelie
QUOTE(Marty @ 18 Jan 2010, 14:32)
...Nea Nelu Cotrocelu' a avut o reactie de bun simt.
*

Adica, in fine, a murit?
kato
QUOTE(vijelie @ 18 Jan 2010, 15:37)
Adica, in fine, a murit?
*


aflam noi, ca astia propuneau doliu national dry.gif
vijelie
doliu violet
MadHawk1
QUOTE(cristianco2002 @ 18 Jan 2010, 15:17)
A pierdut prigoana (ala micu', ca ala mare e bine mersi la pedele si in parlament) la rusinica, cu 70-30 si asta e fumigena reciclata de presa de la veceu (presa de asemenea) ca sa abata atentia?
*


Atentia de la ce? Adica acel "baiat al lui tata" merita atentie? unsure.gif



QUOTE(vijelie @ 18 Jan 2010, 15:19)
Honorius a aratat ca se poate pierde si fara sa fii prostanac tongue.gif
*


Si cine te-a contrazis? huh.gif



QUOTE(Marty @ 18 Jan 2010, 15:19)
E incrediiiiibiiiiiil, nu se poateeee....... Nicu Banicioiu cerceteaza
Pentru cine nu stie cine-i Nicu Banicioiu, va spun eu ca este cea mai potrivita persoana pentru a se ocupa de aceasta ancheta! Iata-i mecla:

user posted image
*


Uga-ceaka, uga-ceaka, uga-ceaka! radmasa.gif



QUOTE(vijelie @ 18 Jan 2010, 15:37)
Adica, in fine, a murit?
*


168.gif
Agrig
Si daca moare Ilici , Prostanacu tot prostanac ramine!

Grig
DMG
Domnilor va spun eu... radmasa.gif radmasa.gif Banicioiu le-a facut o poza si a descoperit deja aura violeta in jurul lui Basescu! radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif Iar in urma acestui atac energetic, Geoana va fi galben si frumos, exact cum le place popilor din biserica! radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
aphophis
QUOTE(DragosP @ 18 Jan 2010, 11:50)
Trecând peste stitul caterincos (poate) în care a fost scris articolul, eu zic să te mai documentezi până să faci și tu caterincă. ph34r.gif
*



radmasa.gif intr-adevar, cand vreun pesedist sau penelist mananca kko cu linguroiul, e lumea neinformata radmasa.gif Nici pe departe nu e vorba ca niste prostanaci, arata ca sunt prostanaci si ca am facut bine ca i-am dat un sut in fund

radmasa.gif

QUOTE(TheFastOne @ 18 Jan 2010, 14:14)
Faceti cunostinta inca de pe acum cu viitorul FOSTpresedinte al romaniei  radmasa.gif
*



am corectat putin


QUOTE(cristianco2002 @ 18 Jan 2010, 14:17)
A pierdut prigoana (ala micu', ca ala mare e bine mersi la pedele si in parlament) la rusinica, cu 70-30 si asta e fumigena reciclata de presa de la veceu (presa de asemenea) ca sa abata atentia?
*




intr-adevar ca marinarul l-a pus pe prostanac si pe nevasta-sa sa manance kko despre asta la tembelizor. Chestia asta intamplandu-se ultima data, la antene acu 2 seri radmasa.gif da bineinteles, nu e nimic in neregula cu asta nu? Sa arate un candidat la presedintie, ca e de rasul curcilor wink.gif
Jack Daniel's
Dati pe Antena3, e Oreste si vorbeste de flacara violeta! radmasa.gif
klaus
Deci vreau sa va prezint 2 prezicatori adevarati:
QUOTE(klaus @ 18 Jan 2010, 12:45)
Din minut in minut ma astept sa apara si Pavel Corut cu o "fundamentata" si "documentata" carte
*
- Nea Corut a fost azi la Happy Hours pe proteza..
QUOTE(vijelie @ 18 Jan 2010, 13:05)
dar mai e unul, cica general: Emil Strainu
*

Nea Strainu a fost azi la stirea zilei pe Antena 3.

MadHawk1
Nostradamus, o sa ti se zica, bre nea' Johannis! radmasa.gif
D-FENS
Si Ceausescu avea agarici de astia pe langa el,de ce n-ar avea si Base un "calugar Vasile"?E o adevarata "moda",cam fiecare presedinte ce se respecta are asa ceva pe langa casa.
aphophis
da numa unu era violet. Pacat ca nu era portocaliu, macar asa stiam o treaba laugh.gif dar nah, daca prostanacu' vrea sa fie violet, pai.. violet sa fie radmasa.gif
neumann
liniste, e boc la otv. Se pare ca a gasit-o pe elodia, sau ceva de genu'.
aphophis
o fi fost si aia atacata de flacara mov a familiei prostanace? laugh.gif
C@talin
si deci sunt inca in romania blink.gif
D-FENS
Mov sau nu,PSD-ul a "furat-o".
klaus
QUOTE(MihaiD @ 18 Jan 2010, 23:36)
/
cum ce cauta?
Vrea sa ne spuna ca e foarte bine ca nu s-a ales un presedinte care crede in vrajitorii ci unul care le si practica...
MihaiD
Fii serios bre, cum asa, pixel-albastru-basexu, spaima tigancilor, copiilor si a mogulilor, sa se ocupe cu lucruri necurate d-astea? radmasa.gif


Apropo, identificati personajul, care-i basexu, care-i johana si care-i hrebenciuc?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.