Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cotiere
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
aragonlord
[VAND] Vand cotiere din piele ecologica pentru dacia ,opel ,audi,golf! Cotierele sunt reglabile pe inaltime ,culisabile 10 cm,rabatabile(nu incomodeaza la actionarea franei de mana)
Pachetul contine suportii si elementele necesare montarii pe autovehicule!Pret 160 ron ![attachmentid=1627585194] [attachmentid=1627585195] [attachmentid=1627585197] [attachmentid=1627585198]
paul_damian
Niste poze cu sistemul de prindere, te rog.
bolidu
Ai un singur model de cotiera care se potriveste la masinile enumerate mai sus sau ai pentru fiecare marca de masina in parte. M-ar interesa pentru un opel astra g 2001 ce model ai si care este metoda de prindere. Masina este in 2 usi deci scaunele se rabateaza in fata si spatarul si sezutul iar roata de la reglajul lombar imi atinge in marea majoritate a cotierelor care le-am incercat. Poate tu ai ceva diferit. Mai multe poze daca se poate la rezolutie mai buna si mai detaliate. Merci !
prince persia
si pentru dacia berlina 2003 adica clasica mersi pune niste poze daca ai si cu sistemul de prindere
aragonlord
QUOTE(paul_damian @ 18 Jan 2010, 17:46)
Niste poze cu sistemul de prindere, te rog.
*


pentru ce tip de masina doresti?o sa pun poze cu sistemul de prindere dar azi nu am avut timp!revin cu poze maine

QUOTE(bolidu @ 18 Jan 2010, 18:05)
Ai un singur model de cotiera care se potriveste la masinile enumerate mai sus sau ai pentru fiecare marca de masina in parte. M-ar interesa pentru un opel astra g 2001 ce model ai si care este metoda de prindere. Masina este in 2 usi deci scaunele se rabateaza in fata si spatarul si sezutul iar roata de la reglajul lombar imi atinge in marea majoritate a cotierelor care le-am incercat. Poate tu ai ceva diferit. Mai multe poze daca se poate la rezolutie mai buna si mai detaliate. Merci !
*


pentru astra g momentan nu am pe stoc dar pot sa fac comanda daca te intereseaza, dai pm sau postezi!numai bine

18 Jan 2010, 21:38:
QUOTE(prince persia @ 18 Jan 2010, 21:24)
si pentru dacia berlina 2003 adica clasica mersi pune niste poze daca ai si cu sistemul de prindere
*


pentru dacia berlina am la 90 ron ,nu o sa am poze dar o sa postez maine !
jagoman
Pentru Skoda Fabia 2002 ai ceva? Ar fi util poze cu sistemul de prindere.
aragonlord
QUOTE(jagoman @ 18 Jan 2010, 23:11)
Pentru Skoda Fabia 2002 ai ceva? Ar fi util poze cu sistemul de prindere.
*

da am si pentru skoda fabia ,maine o sa pozez si mai multe sisteme de prindere si o sa postez pozele
jagoman
Sa pui si pret pentru fabia.
Multumesc.

Cine produce cotierele?
aragonlord
QUOTE(jagoman @ 19 Jan 2010, 01:04)
Sa pui si pret pentru fabia.
Multumesc.

Cine produce cotierele?
*

[attachmentid=1627585392] Asta e o cotiera montata pe o skoda fabia 2002!Pret 150 ron!Eu aduc cotierele din ungaria ,o firma din cehia le produce!
hellcat
Cehii astia produc si cu sistem de prindere pentru clio 2 bicorp??
BlackHole
Cotiera pentru Peugeot Partner model 2009 ai sau poti aduce la comanda?
aragonlord
QUOTE(hellcat @ 19 Jan 2010, 12:38)
Cehii astia produc si cu sistem de prindere pentru clio 2 bicorp??
*


Din pacate nu am pentru clio bicorp pe stoc ,dar pot sa fac comanda!
Stoc epuizat mai am doar pentru logan,solenza,cielo,golf1,golf2,golf3,golf 4.dacia 1310,supernova,nova,opel astra pana in 2005,opel vectra a,opel vectra b,passat pana in 1998,skoda fabia 2002,reno megane,si cam atat!Pt comenzi lasati post si va raspund!Numai bine!

19 Jan 2010, 14:40:
QUOTE(BlackHole @ 19 Jan 2010, 14:31)
Cotiera pentru Peugeot Partner model 2009 ai sau poti aduce la comanda?
*


Pot aduce la comanda!150 ron ,comanda vine saptamana viitoare!
BlackHole
Imi poti arata niste poze si eventual sistemul de prindere?
hellcat
QUOTE(aragonlord @ 19 Jan 2010, 15:38)
Din pacate nu am pentru clio bicorp pe stoc ,dar pot sa fac comanda!
*



Pai si eu inainte sa dau comanda as vrea sa vad ce cumpar...ma intereseaza evident sistemul de prindere.

Hai amigo, vrei sa cautam noi ce vinzi tu? smile.gif
aragonlord
QUOTE(hellcat @ 19 Jan 2010, 16:07)
Pai si eu inainte sa dau comanda as vrea sa vad ce cumpar...ma intereseaza evident sistemul de prindere.

Hai amigo, vrei sa cautam noi ce vinzi tu? smile.gif


Pentru clio modelele astea le am!Imi pare rau dar nu am pus pe nimeni sa caute in locul meu,tu poti sa mi cer sa-ti arat poza daca esti interesat si eu ti-o voi arata ,daca iti place tu o vei comanda simplu!![attachmentid=1627585534] [attachmentid=1627585532] [attachmentid=1627585533] [attachmentid=1627585535]
BlackHole
ultima poza este pentru partner?
aragonlord
QUOTE(BlackHole @ 19 Jan 2010, 16:56)
ultima poza este pentru partner?
*


da ultimele doua sunt pentru partner ,scuze pentru greseala![attachmentid=1627585536] [attachmentid=1627585537]Pret 150 ron Comanda o sa vina saptamana viitoare !
BlackHole
Nu se potrivesc astea la modelul nou de partner. Am sa postez o poza cu interiorul mai pe seara sa vezi cum arata, are un loc gol mai mare intre scaune si cred ca se monteaza in spatarul scaunului cumva.
jagoman
Aragon de unde esti? Cum ar fi transportul?
bolidu
Sunt interesat pentru opel. Am postat mai sus. Spune-mi pretul, metoda exacta de prindere (daca se introduce in gaura aia din spatele consolei centrale e parfum) si daca merge pe modelul coupe.
aragonlord
QUOTE(BlackHole @ 19 Jan 2010, 17:18)
Nu se potrivesc astea la modelul nou de partner. Am sa postez o poza cu interiorul mai pe seara sa vezi cum arata, are un loc gol mai mare intre scaune si cred ca se monteaza in spatarul scaunului cumva.
*


da astept poze si o sa vad daca pot sa te ajut!numai bine

19 Jan 2010, 18:36:
QUOTE(jagoman @ 19 Jan 2010, 17:23)
Aragon de unde esti? Cum ar fi transportul?
*

Eu sunt din Timisoara,daca esti din alta localitate transport gratuit prin posta,daca doresti prin curier mai scad 10 lei si platesti tu curierul!


19 Jan 2010, 18:39:
QUOTE(bolidu @ 19 Jan 2010, 17:48)
Sunt interesat pentru opel. Am postat mai sus. Spune-mi pretul, metoda exacta de prindere (daca se introduce in gaura aia din spatele consolei centrale e parfum) si daca merge pe modelul coupe.
*


Da se prinde in spatele consolei cotiera dar trebuie sa-mi vina saptamana viitoare pentru modelul asta,si te ajut fara probleme!Luni ajunge comanda! Daca esti hotarat miercuri cotiera e la tine!Numai bine
silviustel
In concluzie, pentru un Clio II bicorp cu tapiserie sport, adica scaune mai ergonomice, si un symbol faza 1, exista? Cu sau fara comanda, ideea este de disponibilitate si daca se poate un link, sau o schema de montaj. Merci.
bolidu
Nu mi-ai spus pretul si nu mi-ai spus daca se introduce in acea gaura sau se prinde de consola cu vreo tabla si holzsuruburi...
george_d
Pt Fiesta 2005 ai? Ma intereseaza doar daca e complet neagra si sistemul de prindere vine bine peste masca de la frana de mana.

Multumesc
aragonlord
QUOTE(silviustel @ 19 Jan 2010, 18:45)
In concluzie, pentru un Clio II bicorp cu tapiserie sport, adica scaune mai ergonomice, si un symbol faza 1, exista? Cu sau fara comanda, ideea este de disponibilitate si daca se poate un link, sau o schema de montaj. Merci.
*


da am pentru ambele modele dar luni cand vine comanda ,pe stoc nu am!

<span class='edit'>19 Jan 2010, 19:39:</span>
QUOTE(bolidu @ 19 Jan 2010, 19:02)
Nu mi-ai spus pretul si nu mi-ai spus daca se introduce in acea gaura sau se prinde de consola cu vreo tabla si holzsuruburi...
*


160 ron,se introduce in aceea gaura ,scuze ca nu ti-am raspuns!

<span class='edit'>19 Jan 2010, 19:43:</span>
QUOTE(george_d @ 19 Jan 2010, 19:33)
Pt Fiesta 2005 ai? Ma intereseaza doar daca e complet neagra si sistemul de prindere vine bine peste masca de la frana de mana.

Multumesc
*


Da am pe stoc pentru fiesta ,se potriveste foarte bine ,au mai fost comenzi si nu au fost probleme!160 ron include transport gratuit prin posta!Numai bine!
frankcadillac
Poti pune o poza si un pret pt. o cotiera de Megane 2 sedan?
BlackHole
Uite aici poze cu interiorul la Partner 2009. Eu am vazut la alte modele cu cotiera din fabrica, ceva in gen maner care se prinde pe lateral la scaun, mai subtire, ca in compartimente la tren, pentru ca este spatiu cam mare acolo pentru o cotiera deasta normala.
aragonlord

<span class='edit'>19 Jan 2010, 22:32:</span>
QUOTE(BlackHole @ 19 Jan 2010, 22:19)
Uite aici poze cu interiorul la Partner 2009. Eu am vazut la alte modele cu cotiera din fabrica, ceva in gen maner care se prinde pe lateral la scaun, mai subtire, ca in compartimente la tren, pentru ca este spatiu cam mare acolo pentru o cotiera deasta normala.
*


mda...cred ca am exact ce-ti trebuie tie maine o sa incerc sa pun o poza,sa vezi daca iti place!sti e mai greu cu modelele astea mai noi,se gasesc mai greu,dar se gasesc! ramane de maine

19 Jan 2010, 22:38:
Pt frankcadillac [attachmentid=1627585642] [attachmentid=1627585643] ,acestea sunt pozele,nu au iesit prea bine dar sper ca sa poti sa vezi daca se potriveste bine!Pret 160 ron transport inclus!
EdyB
M-ar interesa pentru symbolul meu...cred ca este phase1...dar sunt putin sceptic pentru ca e stiuta incompatibilitatea symbolului in general cu cotierele de pe piata si n-as vrea sa fac compromisuri la frana de mana, centurile de siguranta sau spatiul de la picioare de la bancheta din spate.

Deci daca ai vreo poza cu cotiera montata la un symbol sau imi poti da mai multe detalii, sunt clientul tau.

O zi buna.
hellcat
Revin...pentru bicorp-ul meu care are standard o piesa de plastic intre scaune, am nevoie de cotiera asta: [attachmentid=1627585718]

Cum tu le vinzi cu plata inainte, trebuie sa ma asigur ca imi ajunge cotiera corecta.
ceribros
Ce firma sunt cotierele? sunt Armster?
aragonlord
QUOTE(george_d @ 19 Jan 2010, 19:33)
Pt Fiesta 2005 ai? Ma intereseaza doar daca e complet neagra si sistemul de prindere vine bine peste masca de la frana de mana.

Multumesc
*


Salut George!Eu sunt din timisoara ,lasa-mi datele de contact in pm,eu nu pot sa raspund prin pm!Daca vi la timisoara ne intalnim si iti dau cotiera personal ,daca nu iti trimit cotiera prin colet rambus!Transport Gratuit!Numai bine

20 Jan 2010, 15:32:
QUOTE(EdyB @ 20 Jan 2010, 10:34)
M-ar interesa pentru symbolul meu...cred ca este phase1...dar sunt putin sceptic pentru ca e stiuta incompatibilitatea symbolului in general cu cotierele de pe piata si n-as vrea sa fac compromisuri la frana de mana, centurile de siguranta sau spatiul de la picioare de la bancheta din spate.

Deci daca ai vreo poza cu cotiera montata la un symbol sau imi poti da mai multe detalii, sunt clientul tau.

O zi buna.
*


Salut Edy ,din pacate acum nu am poza cu o cotiera montata pe un simbol,am avut comenzi si nu s-a plans nimeni,dar o sa rog pe cineva care a montat cotiera pe symbol sa-mi trimita o poza si o sa vezi daca iti place ,daca iti va placea imi spui si fara probleme o sa ai cotiera!revin cu poze!numai bine

20 Jan 2010, 15:40:
QUOTE(hellcat @ 20 Jan 2010, 11:05)
Revin...pentru bicorp-ul meu care are standard o piesa de plastic intre scaune, am nevoie de cotiera asta: [attachmentid=1627585718]

Cum tu le vinzi cu plata inainte, trebuie sa ma asigur ca imi ajunge cotiera corecta.
*


Da hellcat,te pot ajuta cu aceasta cotiera,luni o sa primesc si acest model!Nu vand cu plata inainte ,poti sa vi peronal sa o iei ,la Timisoara si mai scad 10 lei!Daca nu iti trimit cotiera prin colet ramburs,transportul il platesc eu!Pana acum nu s-a plans nimeni de cotiera pe care a cumparat-o de la noi!Numai bine

20 Jan 2010, 15:42:
QUOTE(ceribros @ 20 Jan 2010, 11:24)
Ce firma sunt cotierele? sunt Armster?
*


nu sunt amster,o firma din cehia le produce ,guzu se numeste!
BlackHole
Revin cu o poza cu Partner dotat cu cotiere din fabrica, poate poti face rost de un model asemanator.
jagoman
Imi trebuie una pentru Fabia 2002. Culoare gri.
Restul sa discutam pe PM sau YM: jagopap
aragonlord
QUOTE(BlackHole @ 20 Jan 2010, 15:51)
Revin cu o poza cu Partner dotat cu cotiere din fabrica, poate poti face rost de un model asemanator.
*


Da cam dificil de gasit modelul asta,dar am vorbit cu baietii si exista o probabilitate mare sa te putem rezolva in comanda viitoare!O sa te tin la curent!Lasa-mi un id de mess pe pm te rog,sau un numar de tel,mersi!

20 Jan 2010, 23:06:
QUOTE(jagoman @ 20 Jan 2010, 22:51)
Imi trebuie una pentru Fabia 2002. Culoare gri.
Restul sa discutam pe PM sau YM: jagopap
*


Ok jagoman,maine o sa te contactez pentru a stabili detaliile!Numai bine
jagoman
Astept atunci. Pana maine.
sergiu-iulian
Ai spus ca ai cotiere si pt Supernova.Poti sa pui o poza sa vedem si noi ce model ai pt modelul asta de masina?mersi
cosminpreda75
Salut! Daca ai asa ceva ma bag si eu la una bucata! Prefer sa fie imbracata cu material textil daca exista! Raspund si la 0748267646 sau cosminpreda75@yahoo.com



PS : mersi de poza Hellcat!
hellcat
QUOTE(aragonlord @ 20 Jan 2010, 16:10)
Da hellcat, te pot ajuta cu aceasta cotiera,luni o sa primesc si acest model!Nu vand cu plata inainte ,poti sa vi peronal sa o iei ,la Timisoara si mai scad 10 lei!Daca nu iti trimit cotiera prin colet ramburs,transportul il platesc eu!Pana acum nu s-a plans nimeni de cotiera pe care a cumparat-o de la noi!Numai bine
*



Ok, atunci. Cand intri in posesia unei astfel de cotiere, afiseaza te rog pe forum una, doua poze, imi spui pretul cu trimitere prin posta si daca totul e bine iti voi da datele de contact.
aragonlord
QUOTE(sergiu-iulian @ 20 Jan 2010, 23:12)
Ai spus ca ai cotiere si pt Supernova.Poti sa pui o poza sa vedem si noi ce model ai pt modelul asta de masina?mersi
*


Salut ![attachmentid=1627586004] Modelul asta il am pentru supernova , sincer nu am mai dat decat 3 astfel de modele dar nimeni nu s-a plans de el!daca iti place ,ok daca nu la fel!Pret 150 Ron ,Transport gratuit!

21 Jan 2010, 14:26:
QUOTE(cosminpreda75 @ 21 Jan 2010, 00:11)
Salut! Daca ai asa ceva ma bag si eu la una bucata! Prefer sa fie imbracata cu material textil daca exista! Raspund si la 0748267646 sau cosminpreda75@yahoo.com
PS : mersi de poza Hellcat!
*


Salut Cosmin!Raspunsul e ca si in cazul lui helcat,daca doresti pentru clio bicorp, luni o sa te ajut fara probleme,pe stoc nu am!Numai bine
gedan
exista si prindere pentru twingo?
dace
pentru hyundai i30 ai?
daca se poate si o poza ceva...
aragonlord
QUOTE(gedan @ 21 Jan 2010, 16:07)
exista si prindere pentru twingo?
*

Da exista si pentru twingo!


QUOTE(dace_id @ 21 Jan 2010, 16:31)
pentru hyundai i30 ai?
daca se poate si o poza ceva...
*


Da am si pentru hyundai i30 ,o sa revin cu o poza...
petru1970
Pt logan mcv ai?are si intaritura aia metalica?
aragonlord
QUOTE(petru1970 @ 21 Jan 2010, 22:14)
Pt logan mcv ai?are si intaritura aia metalica?
*


Da am si pentru logan mcv,nu are intaritura din fier e din plastic dur!

23 Jan 2010, 15:32:
QUOTE(dace_id @ 21 Jan 2010, 16:31)
pentru hyundai i30 ai?
daca se poate si o poza ceva...
*


[attachmentid=1627586478] Aceasta este o poza cu o cotiera pentru hyundai i30 ,in caz ca mai esti interesat
aragonlord
up si toate cele bune!
petru1970
Ai o poza ceva cu cotiera de logan?Si la ce pret este?
dace
Da, ma intereseaza cotiera de i30... dar am vazut ca este fixa, nu se poate regla... As vrea s-o vad in realitate si sa vad cum arata pe masina, daca e ok o iau. Eu is tot din Timisoara. Imi dai un nr de tel sau unde te gasesc?
Merci.
cristi.huci
Salut, pentru un Ford Focus 2 din 2006 gasesti? Ma intereseaza daca poate fi rabatata astfel incat sa nu incurce la manevrarea franei de mana.Daca se poate si ceva poze.
Multumesc anticipat
jagoman
In primul post scrie ca cotierele sunt reglabile pe inaltime, orizontala si sunt rabatabile.
Fiind de la acelasi producator pentru toate modelele ma gandesc ca sistemul de functionare este acelasi doar difera prinderea lor, si eventual forma.
Sunt poze cu cateva modele pe acest topic dar sistemul de functionare este identic. Este chiar si o poza cu una rabatata in masina.

Opinia mea, dedusa din fotografii este ca sistemul de functionare este acelasi.

P.S. Inca astept confirmarea primirii stocului sa fie dat drumul la al meu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.