Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SUPER SCUTER VESPA !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jamy
STIL , ELEGANTA ,NUMAI PENTRU PRETENTIOSI SI CUNOSCATORI ! ACHIZITIONAT DIN REPREZENTANTA LA 0 KM ,A COSTAT 2400 E ! SUPER STARE ATAT TEHNIC SI ESTETIC ! TINUT NUMAI IN GARAJ CU HUSA ! ROG SERIOZITATE .

PRET : 1400 E .

TEL : 0722355561
jamy
Upp smile.gif
ALEX BMW 316 TI
FA LA EL UN SUPER PRET SI MAI VB
SUNT DISPUS SA IL IAU DAR TREBUIE SA MAI LASI CEVA
ESTE NASOL CA ESTE ROSU
jamy
QUOTE(ALEX BMW 316 TI @ 21 Jan 2010, 03:08)
FA LA EL UN SUPER PRET SI MAI VB
SUNT DISPUS SA IL IAU DAR TREBUIE SA MAI LASI CEVA
ESTE NASOL CA ESTE ROSU
*



Salut Alex , mai las ceva la el insa asta discut la fata locului smile.gif cat despre culoare lui, aceasta este cea mai reprezentativa culoare pentru un VESPA veritabil wub.gif ,si in videoclipul de prezentare din italia este tot unul ca al meu rosu dragon .
Am uitat sa specific ca este din 2007 si are aproape 2700 km facuti ca la carte !

Stima !
jamy
Valabil biggrin.gif
jamy
CHIAR NIMENI INTERESAT DE ACEASTA BIJUTERIE PE 2 ROTI ?/ rolleyes.gif
Renaultouille
mai ai ceva garantie? facturi din service sau carte service?
jamy
QUOTE(Renaultouille @ 5 Feb 2010, 18:33)
mai ai ceva garantie? facturi din service sau carte service?
*



Garantie a fost pana anul trecut fara sa fi fost vreodata schimbat ceva la el , insa la 2 timpi nu se face revizie ca la 4 timpi ( schimb ulei) de cand a fost cumparat a mers numai pe ulei full sintetic MOTUL .
Daca te mai pot ajuta cu ceva astept sa ma contactezi . smile.gif
Renaultouille
in speranta ca n-o s-o dai asa repede mai astept un pic pana in martie la o marire de salariu si discutam. bafta
jamy
QUOTE(Renaultouille @ 15 Feb 2010, 23:55)
in speranta ca n-o s-o dai asa repede mai astept un pic pana in martie la o marire de salariu si discutam. bafta
*



Daca este sa il mai am pana in luna Martie cu multa placere omu biggrin.gif Bafta !
jamy
Se poate inchide topicul , Vandut ! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.