Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] GPS blaupunkt NOU tipla pe ecran
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
twingo_buc
Vand GPS blaupunkt nou, cu tipla pe ecran, model: LUCCA 3.5 EDITION. aces model costa la noi pe piata intr 7 si 12 milioane. ofer numai incarcator de casa si masina!!!!!!! nu ma intrebati de alte accesorii la el pt ca nu ma ocup sa fac rost de ele!! necesita resoftare: reintalare windows core 5.0 si pus un card cu IGO for Lucca(se gaseste la service`urile ceva mai renumite pt gps-uri). Punerea lui in functionare nu depaseste 150-200 de lei. Nu ma intereseaza comentariile inutile sau observatiile aiurea. pot proba faptul ca intra curent in el - se aprinde butonul de stare cand este pus la incarcat. pret 109 de lei probabil negociabil!!!!! NU LIVREZ IN ALTE ORASE decat daca aveti pe cineva in bucuresti prin care sa vi-l trimit personal.


PRET: 109 de lei sau schimburi.

(a mai fost odata la vanzare- dar am inapoiat banii celui care il cumparase deoarece mi`a zis ca nu mergeau hartile pe el-- m-am interesat si necesita soft speciat pt lucca : Igo for lucca)

are tmc receiver incorporat-furnizeaza date despre starea traficului si a radarelor fixe
nsmoga
salut, este varianta rotunda sau dreptunghiulara?
twingo_buc
cel rotund. cel dreptunghiular e 3.5 simplu. cel rotund se cheama 3.5d sau 3.5 edition adica al meu. stima.
twingo_buc
sus
twingo_buc
sus
twingo_buc
up 99 de lei.
twingo_buc
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.