Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: diverse imbunatatiri
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
caesar_80
salut,
detin o solenza din 2004 (are doar AC) si as dori sa-i fac niste imbunatatiri, stiu ca ce o sa insir eu in continuare costa fff mult, insa eu nu vreau sa achizitionez alta masina, vreau sa investesc banii in aceasta masina - este alegerea mea. Nu ma pricep mai deloc la problemele pe care vreau sa le rezolv, asa ca as eu imi doresc sa gasesc in Bucuresti pe cineva care poate sa ma ajute, eventual sa aflu si niste preturi orientative.

Ce as dori sa fac:
- proiectoare
- inchidere centralizata
- geamuri electrice
- oglinzi electrice si incalzite
- bord Logan cu CB
- iluminat interior
- filtru sport
- toba sport
Iulikk
In afara de oglinzi electrice si incalzite, restul mi se par cam bani aruncati. Dar fiecare cu pasaricile lui smile.gif . Succes!
caesar_80
dar nu stii pe nimeni in Buc care sa faca asa ceva?
alexandrusiri
cam tot ce vrei tu sa faci la masina au facut si unii dintre noi printre care ma numar si eu.tot unii dintre noi au facut si tutoriale despre cum sa faci si ce tocmai pt a-ti putea face singur daca esti pasionat si vrei.deci ce vrei tu sa faci gasesti pt forum cu explicatii si poze.
caesar_80
dar vreo firma in BUC nu stie nimeni sa faca asa ceva?
shake
free_fiber avea oglinzi incalzite de logan si stie sa puna si CB biggrin.gif
Zapacitu`
Este unu in Vitan care stie tot despre imbunatatiri(Vali)asa il cheama... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.