Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Kit reparatie macara electrica Laguna II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
VF1BG0
Vand kit reparatie macara electrica Laguna II 2001-2007 cu impuls sau fara, pentru geamurile fata stanga si dreapta.

Fiecare kit contine:
* 3 cabluri cu componentele din plastic aferente
* 2 "piese albastre"
* o rola pentru cabluri

[attachmentid=1627591880] [attachmentid=1627591881] [attachmentid=1627591882] [attachmentid=1627591883] [attachmentid=1627591884] [attachmentid=1627591885] [attachmentid=1627591886]

Pret: 110 RON + taxe postale daca este cazul.
Predare personala in Bucuresti.

Pentru geamurile spate primesc saptamana viitoare.

VF1BG0
Un kit a plecat la Caracal!
vyss
salve ...vreau si eu un kitt,daca se potriveste la laguna 2 pentru stanga fata!!!!!!!
merci
adresa mea: trifanescu c-tin valentin,str.podgoriilor,nr.12,bl.vs 6,sc.b,et.2,ap.32,loc.medgidia,jud.constanta...
merci si sper sa pot deschide si eu geamul acuma ca m-am lasat si de fumat!!!!!ciao radmasa.gif
VF1BG0
vyss: ai PM.

Felicitari ca ai reusit sa te lasi de fumat smile.gif
militianu21
Cum pot intra si eu in posesia unui astfel de kit? Sunt din deva,jud HD,
VF1BG0
militianu21: ai PM!
militianu21
prin posta romana. pt stanga fata. Mun. Deva, str. Aleea Saturn, bl. 13, ap 22, cod postal 330037 , judetul Hunedoara. -Sticlan Marius-
VF1BG0
Ok. Maine dimineata pun pachetul la posta.
militianu21
ms mult. abia astept de aproape un an stau cu geamu ala defect a scapat.gif
VF1BG0
Eu am tot incercat cu cabluri de bicicleta si cu improvizatii la piesele albastre .. in final nu a mai tinut si nu am avut incotro decat sa schimb totul.
Cam la 2..3 luni tot se strica bestia!
vyss
@VF1BGO....priin posta ar fi ok pt ca nu ma grabesc foaret tare!!!!pt stanga fata...merci mult si raman dator cu o bere la mare!!!!! icon_mrgreen.gif
militianu21
fara numar doar asa cum am scris!
VF1BG0
Scuze ca nu am postat mai devreme, coletul a plecat deja azi. Am intrebat la posta daca e problema ca nu am nr. si a zis ca probabil asa e adresa.
militianu21
da asa este adresa nu sunt numere la strazi in Deva. Super abia astept sa ma joc cu geamu radmasa.gif
VF1BG0
militianu21: daca ai nevoie de tutorial pentru montaj sa imi zici.
vyss: azi a plecat si catre tine un kit prin posta romana, banuiesc ca o sa ajunga pe marti .. miercuri cel tarziu smile.gif
popadi2141
Buna ziua--as dori si eu un kit pt geamul sofer(stanga fata).Daca se poate sa-mi dati un PM deoarece nu am inca suficiente posturi.Mersi.
VF1BG0
popadi2141: am trimis PM.
VF1BG0
Pe stoc in cateva zile.
Ang3LKidd
salut.....as dori si eu un kit pentru geamul stanga fata.....sunt din drobeta turnu severin....
VF1BG0
Salut Ang3LKidd.

Pentru stanga fata nu mai am pe stoc. O sa primesc in cateva zile, o sa iti dau PM cand le primesc, pretul o sa fie acelasi sau mai mic.

Ma gasesti pe yahoo, ID: vf1bg0 sau la tel: 0763262361.
VRS_80
Sal....ai zis ca o sa primesti sapt. asta si kituri pt. geamuri spate...au venit ?
VF1BG0
VRS_80: Nu inca, le astept. Sper sa ajunga maine .. poimaine.
Cum ajung iti dau PM.
VRS_80
mersi!
VF1BG0
UP
the_dodita
Pentru usa dreapta spate as vrea si eu un kit daca iti mai ajunge. Multumesc!
militianu21
salut oare pt dreapta fata mai ai ? daca da vreau si eu unu. Cel pe stanga mi-a venit. l-am montat si a mers foarte bine.
VF1BG0
Astept sa imi vina kiturile. Am ramas pe zero cu tot ce avem de vanzare. Pentru spate trebuia sa le primesc si nu au ajuns inca, pentru fata ar trebui sa ajunga pe vineri. O sa revin eu cu un mesaj cand ajunge marfa.

Scuze pentru intarzieri.
VF1BG0
UP!
i_am_sleek
exista si pt Megane 2 ?
VF1BG0
@i_am_sleek: ai PM
turlete_mircea
sal,

doresc un kit de reparatie pentru geamul stanga fata. Cum pot sa iau legatura cu tine?
Eu sunt din Bucuresti si pot ajunge in orice zona. Multumesc.




VF1BG0
@turlete_mircea: ai PM sau poti sa ma suni la nr: 0763.262.361
mariusvaszi
Buna

As avea si eu nevoie pentru dreapta fata (mess:iounu@yahoo.com)

ms
militianu21
ti-au venit kiturile? daca te rog nu ma uita !!!PlSSSS
VF1BG0
militianu21 ai PM!
cristixxxlog
pentru megane 2.1 merg? ma intereseaza pentru dreapta fata.

multumesc
VF1BG0
cristixxxlog ai PM.


Pe stoc kituri reparatie macara electrica fata, stanga + dreapta


Pret nou kit reparatie fata stanga sau dreapta - 100 RON;

105 RON cu livrare inclusa in pret (prin posta romana - durata transport 3..4 zile)
sau
120 RON cu livrare inclusa in pret (prin FAN Courier - durata transport 18.. 24 de ore)
hercule
Ma intereseaza un kit din acesta pentru usa dreapta fata. Te rog trimite-mi PM cu datele de contact.
VF1BG0
@hercule: ai PM.

Am si separat un set de piese albastre - 60 RON + taxe postale
militianu21
salut trimite-mi te rog pe aceeasi adresa un kit pt usa fata dreapta prin posta romana.ms fain
viorel1987
sall....trimite-mi si mie un kit prin posta pentru dreapta fata!adresa este sincu viorel catalin,str Batranilor,nr 8,bl 21-37,sc 1,ap 3,Craiova,Dolj.
astept un raspuns.da-mi pm ca eu sunt nou si nu pot da pm sau la nr de tel 0753405809
hercule
Omul e de mare incredere.
Am cumparat un kit, iar manopera a facut-o tot el. Totul a durat cel mult 1h, iar macaraua functioneaza ca noua.
VF1BG0
Multumesc pentru feedback hercule.
Cat mai multe deschideri/inchideri fara probleme! coolspeak.gif
viorel1987
sall VF1BG0 ti-am trimis si eu o cerere la care nu mi-ai raspuns inca....te rog da-mi sim mie un raspuns.pt dreapta fata imi trebuie.ai mai sus adresa completa.merci
VF1BG0
viorel1987: ai PM, cu scuzele mele pentru intarzierea raspunsului.
viorel1987
merci ca mi-ai raspuns dar prefer sa mai astept pana ai tot kit-ul si cu rola pt ca imi trebuie si piesa asta.am demontat fata de usa si am vazut ca am nevoie si de rola.dar anunta-ma cand ai tot kit-ul.tinem legatura.cu respect
militianu21
salut ai uitat de mine? un kit pt dreapta fata ?
VF1BG0
militianu21: nu am uitat, iti trimit PM in cateva minute.
VF1BG0
UP!
militianu21
salut mai ai kituri, iti mai vin, ce mai stii, vreau un kit pt dreapta fata.plsss da-mi un mesaj ceva.

16 Mar 2010, 21:01:
ms mult dragos. astept coletul. adresa mea o mai ai da ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.