Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pentru megane 1.5 dci-2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
grosu.iulian
vand portiere dreapta + portiera stanga spate culoarea alb;haion spate,punte spate,bara spate,capota motor,bloc lumini cu bentita aibag,ceasuri borb cu 125000 km,scaune fata cu pretensionatoare si airbaguri
chelule
le vinzi sau le dai mocca?
daca's mocca vreau si eu cate ceva
B-15-NIC
salut,
sunt interesat de blocul de lumini ( daca are panglica ok) , airbaguri si pretensionere. ms mult,
grosu.iulian
blocul de lumini este ok dar e fara proiectore.moca nu sunt dar nici ca-n dezmembrari.nu mai am airbag sofer si pasager in rest sunt.0740009928 e nr meu de tel.
chelule
pai daca nu sunt moca pune si tu niste preturi, ca asa prevede regulamentul
grosu.iulian
maine fac poze cu ce am de dat si pun si preturi.scuze
marius75
LUMINI IN PORTIERE AI? Pret?
grosu.iulian
nu are lumini in portiere
golfy03
Salut!
Portiera stanga fata,airbag cortina stanga si airbag scaun stanga mai ai?
Niste preturi?
grosu.iulian
salut.portiera nu mai este ambele airbeguri cu doar 300 lei

<span class='edit'>19 Feb 2010, 10:31:</span>
vand : spoiler spate pret 300 lei stare buna , portiere spate 350 lei stare buna , portiera dreapta fata 450 lei stare buna , haion spate 650 lei stare buna , stopuri spate 100 lei stare buna , far stanga cu motoras reglaj 200 lei stare buna , caota fata 450 lei stare buna , suporti faruri 75 lei/ bucata ,carenaje roti 50 lei/bucat ,pt cei interesati mai sunt si alte piese.

19 Feb 2010, 22:21:
vand doua cauciucuri de iarna 195/65/15 reesapate , nefolosite 80 lei/bucata.

19 Feb 2010, 22:36:
vand caseta directi renault megane 2 an 2005 pret 450 lei stare buna

20 Feb 2010, 07:52:
mai am o singura janta de tabla originala michelin fara cauciuc la doar 80 lei stare buna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.