Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR], Cupon auto REMAT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tutu
Caut sa cumpar cupon auto pt REMAT 2010 , numai de la proprietar cu masina, talon , carte de identitate pe numele proprietarului. Ofer 750 RoN.
Contravaloarea greutatii fierului vechi platita de REMAT o cedez tot proprietarului, in cazul in care se plateste / doreste sa o incaseze, eu nu am pretentii.
Anuntul este numai pt oameni seriosi.
revolver4200
salut. am eu un cupon. Dar la pretul de 1 000 ron. Tot ce trebuie e sa ne intalnim si sa facem tranzactia.
nr meu de telefon 0752877916

multumesc .
tutu
Eu sunt din Bucuresti, Tu de unde esti ?
revolver4200
din bucuresti si eu. smile.gif
tutu
E bine atunci. Voi suna eu azi.
piesenovash
am o nova la 20 mil te int acte tot smile.gif ? o duci la remat iei 39 :> eu zik ca e ok
tutu
Multumesc de oferta piesenovash, dar nu am atatia bani disponibili....
IRONICK
Direct de la remat se iau chiar si cu 600ron, sunt destui pensionari care le predau acolo. Nu are rost sa pierdeti bani cu anunturi aberante pe forum
b-73-zdv
eu am vazut catva pensionari mai amarati intr-un colt,care le dadeau si cu 300 unu sau 500 doua nedumerire.gif
tutu
Multumesc IRONICK si B 73 ZDV , voi merge si eu direct acolo atunci. Ma gandeam eu ca pensionarii nu prea intra pe internet sau forum ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.