Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] pompa servo Laguna I
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
seals_gg
salutare. m am inregistrat sa-mi ajut cumnatul. are o laguna din 2000 motor 1.8 16 valve. problema lui - pierde ulei pe la pompa servo si dupa spusele sale (telefonice-deci n am poze) ar trebui schimbata. sau reparata daca exista posibilitatea. daca ne puteti ajuta/indruma sa rezolvam problema - chiar si cerandu-ne detalii suplimentare si ajutandu-ne astfel sa realizam ce vrem. cred ca inlocuirea pompei cu totul e cea mai fericita rezolvare. se potrivesc si ale altor modele?? aveti idee de cineva care dezmembreaza sau de vreun centru specializat pe piese sh? orice info e bine venita.
masina e in bucuresti dar pot intermedia si eu, din pitesti fiind, daca e cineva din zona.

multumesc si ne citim. o zi faina.

20 Feb 2010, 10:43:
up pls sad.gif . si pm nu merge sa dai. sau nu ma descurc eu pe aici..
EUGEN2008
cat de tare curge? completeaza zilnic , saptamanal? Eu zic ca se potriveste cea de logan , am la 200 lei . 0765424433
luclapin
Intr-adevar ,se potriveste de Logan.Saptamana trecuta,am pus una de Solenza pe Laguna 2-1,9dci.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.