Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT MEGANE II SEDAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
xgabriel
Masina a fost cumparata in noiembrie 2006 de la reprezentanta Renault din localitate. Este echipata full (clima, pilot automat, piele, senzori lumini, oglinzi heleomate incalzite, incalzire scaune, 8 airbaguri, mp3 din fabrica, comenzi pe volan, senzori parcare, jante aliaj OZ). Super intretinuta! Cauciucurile sunt pe 16" Continental de iarna (noi noute). Revizii la zi la reprezentanta Renault din localitate, distributie schimbata la 60 000 (are carte service si se poate verifica prin orice reprezentanta). Nu a suferit nici o avarie! Acum are la bord 77 000 km.

Cash : 7000 euro
Pret pentru variante : 8000 euro!

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Manuelos
Ce motorizare? Benzina sau diesel?
M i h a i
QUOTE(xgabriel @ 20 Feb 2010, 15:27)
Este echipata full
*


keyless go?trapa? unsure.gif xenon?
si NU...nu este piele..ce ai tu acolo....exista o optiune care se numea ''piele'' si costa ceva bani... wink.gif
de la care reprezentanta a fost luata?
aLecsunder
Vai ce carcotasi ! Din cate stiu nici macar nu s-au comercializat in Romania Megane cu keyless-go .
xgabriel
Masina are motor 1,5 DCI (deci diesel).Din pacate nu are trapa si nici xenon.
hellcat
QUOTE(M i h a i @ 20 Feb 2010, 16:29)
de la care reprezentanta a fost luata?
*



Hai ca pari interesat, iti raspund eu...suportii de numar sunt de la MotorGrup Vaslui.
xgabriel, sterge din lista de dotari ESP-ul, ca n-ai asa ceva pe masina!
xgabriel
QUOTE(hellcat @ 20 Feb 2010, 21:33)
Hai ca pari interesat, iti raspund eu...suportii de numar sunt de la MotorGrup Vaslui.
xgabriel, sterge din lista de dotari ESP-ul, ca n-ai asa ceva pe masina!
*


Da, de la VS. Am sters ESP.
Bongiovi
schimbi cu un renautt laguna 2 din nov2001 varianta privilege diesel 1,9 dci 88 kw 120 cp argintiu aproape full la dotari....nu are piele decat partial si navigatie
xgabriel
In ce pret o ai?
Bongiovi
in pretul tau masina arata impecabil

21 Feb 2010, 21:30:
asa arata
M i h a i
QUOTE(hellcat @ 20 Feb 2010, 20:33)
Hai ca pari interesat, iti raspund eu...suportii de numar sunt de la MotorGrup Vaslui.
*


Multam' Hellcat..nu sunt eu interesat,ca am un megane..si altul nu prea mai imi trebuie.. tongue.gif ....intreb pt un coleg de la serviciu care este destul de interesat....
xgabriel
Masina e frumoasa!
Zici ca face 7000 euro la cash ?
Bongiovi
da si accept orice test doar ce am bagat acum in ea 25 milioane partea mea mai exact kit ambreiaj (disc placa si rulment) si toate bucsele mai aveam de schimbat bratele si schimbam tot pe sub masina smile.gif) plus revizia ca se facuse 12 mii de la ultima si vreo 40 milioane partea casco ( parbriz nou schimbat ca aveam 2 mici urme de pietricele si e deala atermic cu tenta si bara spate schimbata toata noua ca am gasit-o in parcare sparta ) noroc cu casco smile.gif si toate astea numai la reprezentanta renault apan
xgabriel
Chiar iti doresc sa o vinzi cu 7000! Sa stii ca banii pe care ii bagi in masina nu-i mai scoti niciodata. Eu am cumparat un golf acum 3 ani cu 11 000, am bagat in el peste 50 de milioane si l-am dat cu 6000 anul trecut. Bafta!
UTU2005
Asta asa e cu orice masina! daca nu esti samsar de masini cu scopul de a ''castiga'' ceva dar acum...nu prea cred ca mai merge...
Romanul in primul rand se uita la an si dupa cum arata masina blink.gif
Bafta xgabriel si Bongiovi
Bongiovi
eu ti am zis ce am bagat in ea nu cu scopul de a o vinde ci de a vedea ca masina e intretinuta si asta se poate vedea si la fata locului asa pot spune si eu despre masina ta ca o pot gasi si la 6 mii deci sa lasam aspectele legate de pret si sa comparam masinile la dotari sunt mult peste dotarile tale si daca ai fi condus cele doua masini nu se compara clasa si confortul din laguna singura chestie pt care o vand este faptul ca eu masina o folosesc numai in oras deci nu ma incalzesc cele 6 trepte si vreau un consum mai mci eu am un consum in oras de 7 7,5 la motor de 1,9 iar motorul tau de 1,5 imi va scoate 5 5,5 asta e singura chestie cu toate ca stau inca pe ganduri daca pentru cei 2% in plus merita sa fac rabat de la stilul laguna repet nu ma intereseaza anul pentru ca nu o iau pentru revanzare ci pentru o masina personala eu cand am luat masina m-au interesat dotarile nu anul

PS : in masina ta mai tre sa bag cel putin 10 milioane pentru unele optionale fara de care nu pot sta cum le gasesti pe laguna mea in speta : folii fata + spate, senzori parcare si xenon
xgabriel
Masina s-a vandut. A fost cumparata de cineva de la reprezentanta Renault Iasi.
Bongiovi, bafta cu foliata!
Topicul se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.