Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Jante de tablă
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Duyu
Cumpăr jante de tablă (originale) pentru Clio Symbol (14"), fara sa fie strâmbe, îndreptate, sau să fi suferit loviri, etc. În funcție de preț, le pot lua cu tot cu anvelope (175/65R14 82T), dar să fie in stare bună. Nu contează dacă anvelopele sunt de vară sau de iarnă.
Pe cât posibil starea jantelor să fie asemănătoare cu cea de aici. wink.gif
cip_sluser
am eu 2 jante tabla renault cu cauciucuri noi de iarna 185/65/r14.. 200ron
Duyu
Am uitat sa precizez ca sunt interesat de un set adica 4 bucati (nu sunt interesat de o bucata, doua, sau trei, ci numai de un set complet), iar cauciucurile sa fie 175/65R14, cum am precizat in primul post. wink.gif

Up!
djalex_bolidu
Salut!Daca te intereseza am eu 2 roti pt gama Renault pe 14.au cauciucuri FULDA Montero M+S 175/65/14.
tel:0765808115
pret 200 ron.
Duyu
QUOTE(Duyu @ 18 Mar 2010, 20:15)
sunt interesat de un set adica 4 bucati (nu sunt interesat de o bucata, doua, sau trei, ci numai de un set complet)
*


Sorry. wink.gif

Up!
Duyu
Up!
Duyu
Up!
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up!
Duyu
Up!
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
cristi_ubs
iti dau eu jantele mele de tabla, insa nu au decat 2 dintre ele gume.
350RON Negociabil
Duyu
cristi_ubs ai PM!

Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Cumpăr jante de tablă (originale) pentru Clio Symbol (14"), fara sa fie strâmbe, îndreptate, sau să fi suferit loviri, etc. În funcție de preț, le pot lua cu tot cu anvelope de vară (175/65R14 82T), dar să fie in stare bună.
Pe cât posibil starea jantelor să fie asemănătoare cu cea de aici. wink.gif
*


Multumesc moderatorilor pentru redeschiderea topic-ului. wink.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
TM80MAT
am jante pe 14 .....4 complete .........!
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
TM80MAT
JANTE DE TABLA PE 14 ........350 RON negociabil......SUNT DIN TIMISOARA .....SI DE TRANSPORT TE POT REZOLVA ....EU .........CU 80 RON TRIMIT CU CURIER ORIUNDE IN TARA .....INDIFERENT DE CANTITATE , MASA SAU VOLUM !!

Duyu
De astazi pe langa jantele de tabla, sunt interesat si de jante de aliaj in stare buna, cu prinderea 4x100 si diametrul gaurii centrale 60,1 (sa se potriveasca pe Symbol). wink.gif

Up!
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif

Sunt interesat ori de un set de jante de tabla pe 14" (provenite de pe un Clio Symbol) in stare foarte buna, ori de un set de jante de aliaj pe 15", cu diametrul gaurii centrale 60,1 mm si ET corespunzator pentru Symbol!
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
espacern
Salut!
Pe aici poate gasesti ce cauti:
http://www.reno.ro/-VAND-JANTE-ALIAJ-ORIGI...194613-s60.html

Numai bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.