Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bara spate metalica (armatura) SN
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
lucianselaru
Salutare ! unde gasesc o bara spate (armatura) super nova .
Preturi , centre de dezmembrari
boditza
eu am luat pt fatza si vine cu tot cu spoiler... a costat 110

ps. e de la coca cola masina nu??
Maskatu
Centre de dezmembrari sunt destule prin bucuresti. Poti sa dai un search pe google, si o sa gasesti multe adrese, eventual te duci la cele situate in zona care stai tu.

Ca si preturi, sunt variabile. Nu vine cu tot cu spoiler. Se vinde separat, armatura este una, si spoilerul (bara este alta). O armatura noua cred ca sare de 100 de roni. La dezmembrari cu putin noroc si mult papagal cred ca o scoti si la 30-40-50.
G I M
Armatura aia vine cu tot cu bara pentru ca este prinsa cu niste nituri de plastic de bara. Eu am cautat separat si nu am gasit pe nicaieri, asa ca mi-am confectionat una mai solida biggrin.gif.
Maskatu
Pai stiu ca ar trebui sa vina cu tot cu armatura pentru ca armatura are rol si de prindere a barii. Din fabrica, bara avea acele nituri de plastic, apoi venea armatura, si niturile erau topite pe partea cealalta si bara + armatura formau " un ansamblu". Mie cand mi-a zgariat bara idiotul ala, nu a fost necesara schimbarea armaturii, asa ca au pus decat bara....
lucianselaru
Da , masina este de la coca cola
Am luat-o anul trecut in aprilie dar nu am reusit nici acum sa merg sa o inmatriculez pe numele meu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.